https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA RODINNÉHO DOMU 6+1 SE ZAHRADOU U ŘEKY NEŽÁRKY

CRGDomy a vilyNABÍDKA RODINNÉHO DOMU 6+1 SE ZAHRADOU U ŘEKY NEŽÁRKY
Číslo zakázky:  crg-n-0136-24
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  1754 m2
Zastavěná plocha:  656 m2
Zahrada:  1098 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  D - méně úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi tuto jedinečnou nemovitost v obci Dolní Žďár, která se nachází v nádherném prostředí cca 5 km jižně od Jindřichova Hradce. Na velkém pozemku, který přímo sousedí s řekou Nežárkou, stojí samostatně stojící rodinný dům s terasou, který prošel kompletní renovací a je plně vybaven. Na pozemku nalezneme také nádherné zastřešené posezení, prostornou půdu, finskou saunu s koupelnou a sklípek. Nemovitost se, i když sousedí s řekou, nenachází v zátopovém území!

V současné době je nemovitost krátkodobě pronajímána, ale po prodeji bude plně k dispozici novému majiteli.

 

Celková plocha nemovitosti činí 1.754 m2, z toho zastavěná plocha domu činí 612 m2, zastavěná plocha přístřešku se saunou, posezením a půdou činí 44 m2.

 

Dispozice:

Po vstupu do hlavní budovy se ocitneme ve vstupní chodbě o výměře cca 4,81 m2, ze které plynule vejdeme do haly o výměře cca 11,78 m2, ze které je vstup nejen do dalších místností v domě, ale i do druhého nadzemního podlaží.

V přízemí najdeme dvě ložnice, obě plně vybavené nábytkem, jednu o výměře cca 12,74 m2 a druhou o výměře cca 18,25 m2. Hlavní dominantou celého přízemí domu je nádherný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou o výměře cca 44,86 m2, ze kterého je vstup nejen na zahradu, ale i na venkovní terasu o výměře cca 23,83 m2, která svým obyvatelům poskytuje nádherný výhled na zahradu, řeku a přímo vybízí k odpočinku a relaxaci. Obývací pokoj je vybaven velkou sedačkou, křesly a konferenčním stolkem. V kuchyni nalezneme stylovou rohovou kuchyňskou linku, která dále pokračuje do jídelny s jídelním stolem a židlemi. V kuchyni jsou různé vestavné spotřebiče, jako například myčka, sporák, mikrovlnná trouba, pečící trouba, kuchyňská kamna a lednička. Vybavení kuchyně je taktéž součástí prodeje. V přízemí domu se nachází také dvě samostatné WC s umyvadlem, každé o velikosti cca 1,24 m2 a koupelna s umyvadlem, pračkou a dvěma sprchami o výměře cca 8,15 m2. Pod schodištěm je také umístěné kompletní technické zázemí včetně elektrického boileru.

Po dřevěném schodišti vejdeme do druhého nadzemního podlaží, které bylo zrenovováno a rozšířeno teprve před 7 lety. Na patře se ocitneme ve vstupní chodbě o výměře cca 2,50 m2, ze které je dále vstup na samostatné WC s umyvadlem a otopným žebříkem, vše o výměře cca 3,70 m2 a dále do hlavní obytné místnosti. Dominantou celého patra je velmi prostorná obývací část o výměře cca 48,39 m2, která je vybavena vlastními kamny, sedačkou, jídelním stolem, židlemi a ostatním posezením. Místnost působí velmi příjemně, prostorně a je vybavena stylovým nábytkem tak jako ostatní místnosti v domě. Je zde i kuchyňská linka, dvě plně vybavené ložnice, z toho jedna o výměře cca 11,63 m2 a druhá o výměře cca 11,47 m2. Koupelna je velká a prosvětlená díky oknu, které se zde nachází. Její výměra činí cca 4,55 m2.

 

Na pozemku se nachází také dřevník, venkovní posezení s lavičkami, ledničkou a dalším vybavením. Z pergoly je nádherný výhled do zeleně, která nemovitost obklopuje, a na již zmíněnou řeku Nežárku.

Součástí nemovitosti je také budova, ve které nalezneme finskou saunu na dálkový ovladač, koupelnu s WC, umyvadlem a sprchou. Je zde také sklípek, kde se nachází zařízení ke studni, která se na pozemku nachází.

 

Dům prošel postupně rozsáhlými renovacemi a je ve výborném stavu bez potřeby dalších oprav. Půdní nástavba byla zrenovována a rozšířena do nynější podoby cca před 7 lety. V domě je nová elektroinstalace, která se měnila taktéž cca před 7 lety. Okna i dveře na terasu a zahradu jsou plastová.

 

Co se týče inženýrských sítí, je zde elektřina 220 V i 380 V. Vodu zajišťuje kopaná cca 6 metrů kopaná studna s potřebným zařízením. Na pozemku je septik. Vytápění domu je zajištěno radiátory, a to díky dvěma krbovým kamnům, ale v případě potřeby také elektrickými přímotopy. Ohřev vody je mimo 300 litrový elektrický boiler zajištěn i solárními panely.

 

V domě je zajištěn úklid i služby zahradníka. Provoz nemovitosti je tudíž opravdu bezproblémový. Majitel v případě zájmu předá kontakty na osoby či firmy zajišťující provoz celé nemovitosti.

 

Parkování je bezproblémové přímo za plotem u domu, v případě vícero aut není problém zaparkovat před domem.

 

Před domem je za silnicí kousek pozemku, který je také součástí prodeje. Je vhodný například k parkování.

 

Skutečný stav nemovitosti je i zapsán v katastru nemovitostí, tak jak má být.

 

Energetická náročnost budovy je D.

 

Více informací naleznete na WWW.CREDOREAL.CZ.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám nejen sdělíme cenu, ale i poskytneme odpovědi na Vaše dotazy, či zprostředkujeme prohlídku nemovitosti samotné.

 

Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,