https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA RODINNÉHO DOMU 4+KK S POZEMKEM V OBCI ROHOZNÁ

CRGDomy a vilyNABÍDKA RODINNÉHO DOMU 4+KK S POZEMKEM V OBCI ROHOZNÁ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0025-22
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+kk
Celková výměra:  359 m2
Zastavěná plocha:  166 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi prostorný rodinný dům s restaurací a vlastním pozemkem, nacházející se v malebné obci Rohozná okres Svitavy. Restauraci je možné zrušit a využívat dům k bydlení.

Celková užitná plocha objektu objektu je cca 330,0 m2. Bytová jednotka 4+kk s výměrou cca 140,0 m2, půdní prostor má cca 30,0 m2 a restaurace s výměrou cca 160,0 m2. Celková výměra pozemku je 359,0 m2 a tvoří ji zastavěná plocha a nádvoří s výměrou 166,0 m2 a ostatní plocha (ostatní komunikace) 193,0 m2.

Nabízený objekt je samostatně stojící, nepodsklepený, dvoupodlažní rodinný dům se sedlovou střechou. Celková dispozice objektu je rozdělena na dvě podlaží. V přízemí (1.NP) se nachází prostory menší restaurace a v nadzemním podlaží (2.NP) je situována obytná jednotka 4+kk s koupelnou s WC. U objektu se nachází plocha vydlážděná zámkovou dlažbou, s nájezdem z místní komunikace, která slouží jako ostatní komunikace, případně k parkování a obsluze provozu. Tato plocha je součástí prodeje předmětné nemovitosti. RD je situován přímo u místní komunikace a je velmi dobře dostupný a přístupný.

Hlavní vstup do objektu je z levé strany z vlastního pozemku, současně je tento vstup hlavním vstupem do prostoru restaurace nacházející se v přízemí.

Restaurace nacházející se v přízemí objektu má velká oblouková okna do ulice. Vnitřní prostor má kapacitu cca 40 osob a prostor tvoří hlavní prostor o výměře cca 54,0 m2, prostor baru o výměře cca 20,5 m2, sklad situovaný hned za barem s výměrou cca 10,0 m2, kuchyně/přípravna o výměře cca 25,0 m2, sociální zařízení o výměře cca 16,0 m2 dílna/technická místnost o výměře cca 15,0 m2, kotelna o výměře cca 6,0 m2 a dále menší sklad paliva/topného dřeva apod. Restaurace je vybavena pultem a barovým nábytkem z masivu, je zde starší velká chladicí vitrína LIEBHERR a starší pultový mrazák, výčepní zařízení bylo demontováno a není k dispozici. K dispozici je dále kompletní nábytek restaurace, který tvoří masivní dřevěné lakované stoly a židle a několik barových židlí. Prostor restaurace má bezpečnostní vstupní dveře z plastu a velká vícekomorová plastová okna.

 

Kuchyně je vybavena keramickým obkladem i dlažbou, umývadlem, nerezovým dvoj-dřezem a odvětrání pomocí elektrické digestoře. Sociální zařízení určeného pro restauraci je rozděleno na páni/dámy a kompletně zařízeno sanitou, vybaveno keramickým obkladem a dlažbou.

Z chodby v přízemí vedoucí za barem do zadní technické části je vlevo samostatný vstup ke schodišti vedoucím do patra, kde se nachází prostorná bytová jednotka 4+kk. Schodiště je dřevěné, schodnice i zábradlí z masivu. Nad schodištěm se nachází prostorná chodba, ze které jsou vstupy do jednotlivých pokojů a koupelny s WC.

Přímo proti schodišti je vstup do kuchyně o výměře cca 20,0 m2, která je propojena s hezkým a prosvětleným obývacím pokojem o výměře cca 23,0 m2. K dispozici jsou dále tři další pokoje o výměrách cca 19,0 m2, 18,0 m2 a 16,0 m2.

Koupelna se nachází vedle schodiště, je obdélníkového tvaru o výměře cca 14,0 m2. Koupelna je vybavena WC odděleným nízkou atikou, je zde vana, sprchový kout a umyvadlo. Je obložena keramickým obkladem a protiskluzovou dlažbou.

Ohřev vody pro restauraci, stejně jako pro bytovou jednotku je zajištěn elektrickými ohřívači vody (bojlery).

Topení je ústřední s radiátory a s kotlem na tuhá paliva umístěným v přízemí v kotelně. Restaurace má vybudovánu vzduchotechniku s odvětráním hlavního prostoru, baru, kuchyně/přípravny a obou sociálních zařízení, regulovanou ovládáním z prostoru baru.

Objekt je napojen na IS (inženýrské sítě) – elektřina 230 V, přípojka obecního vodovodu, plynová přípojka není zbudována (možno zřídit přípojku – vedení plynu je v dosahu objektu). K objektu je vybudována přípojka telefonní linky (původní ADSL linka Telecom/O2).

Obec Rohozná se nachází se na pomezí Čech a Moravy ve střední nadmořské výšce 575 m. Protéká jí Rohozenský potok a prochází silnice ze Svojanova směrem na Poličku, která je vzdálená cca 15 km, nebo do Svitav, vzdálených cca 17 km. Součástí Rohozné je 2 km vzdálená osada Manova Lhota, ležící nad údolím říčky Křetínky. Okolí obce tvoří krásná krajina podhůří Českomoravské vrchoviny s velkým množstvím lesů, které jsou rájem houbařů a borůvkářů. Z kopce Na Drahách (647 m.n.m.) se otevírá panoramatický výhled do širokého okolí – od vrcholků Orlických hor na severu, přes Kralický Sněžník a Praděd v Jesenících na severovýchodě, po Kojál na Drahanské vrchovině jihovýchodním směrem a kopce nad městem Bystré na jihozápadě. Rohozná má v současné době 640 trvale žijících obyvatel. Součástí základní občanské vybavenosti je mateřská škola, ordinace obvodního a dětského lékaře, pošta, dva obchody, kulturní dům, knihovna a dětské hřiště. Základní škola v naší obci není, děti dojíždějí do školy do nedaleké obce Pomezí.

Objekt je vhodný pro kombinaci bydlení a podnikání v oblasti gastronomie. Případně po úpravách prostoru přízemí také v jiných oborech nebo službách (např. ordinace, salon, kanceláře atd.). Samozřejmě je možné využívat objekt pouze k bydlení.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

 

Cena: 2.980.000, -Kč včetně provize RK!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,