https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA RODINNÉHO DOMU 2+1 SE ZAHRADOU V OBCI BOHATÉ MÁLKOVICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA RODINNÉHO DOMU 2+1 SE ZAHRADOU V OBCI BOHATÉ MÁLKOVICE

CRGDomy a vilyNABÍDKA RODINNÉHO DOMU 2+1 SE ZAHRADOU V OBCI BOHATÉ MÁLKOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0109-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  1206 m2
Zastavěná plocha:  520 m2
Zahrada:  686 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte domeček, který si chcete zrekonstruovat, ale zároveň hledáte nemovitost s krásnou a prostornou zahradou? Mám dům právě pro Vás!

 

Nabízený rodinný dům se nachází v krásné a klidné obci Bohaté Málkovice. Bohaté Málkovice byly vždy ryze zemědělskou osadou s velmi bonitní půdou a movitými sedláky (odtud přívlastek Bohaté). Obec se nachází v nadmořské výšce 279 m nad mořem a přibližně 6 km severně od Bučovic. Nyní zde žije přibližně 250 obyvatel.

 

Celková plocha činí 1.206 m2, z toho zahrada činí 686 m2, zastavená plocha a nádvoří činí 520 m2 a užitná plocha rodinného domu činí cca 73 m2.

 

Dispozice:

Za původními vchodovými dveřmi se ocitneme na příjemné chodbě (cca 7 m2), na které se nachází kamna na tuhá paliva. Z chodby dále vstupujeme do velmi prostorné koupelny o výměře cca 13,5 m2, která je vybavena vanou, umyvadlem, zrcadlem, toaletou a bojlerem. V koupelně je mnoho místa pro připojení pračky, sušičky. Hlavní dominantou nemovitosti je prostorná kuchyně o velikosti cca 5,5 m2, ze které je dále přístup do obývacího pokoje (cca 22,5 m2) a ložnice (cca 13,5 m2). Z kuchyně je vstup na dvůr. Na dvoře se nachází studna, přístřešek, který bohužel je určen ke strhnutí, dále vstup do malebného sklípku s klenbou (cca 5 m2 a na půdu (cca 55 m2). Při vstupu na půdu se nachází letní kuchyně o výměře cca 9 m2.

Velkou výhodou nemovitosti je možnost využití půdy pro výstavbu obytné části. Dále se nachází velmi prostorná zahrada o velikosti 686 m2, díky které je zde prostor nejen pro trávení volného času s rodinou a přáteli, ale také pro výsadbu rostlin, zeleniny a mnoho dalšího.

IS: (inženýrské sítě) dům je napojen na elektřinu (již v mědi) 230 V, na vlastní studnu, odpady jsou řešeny s největší pravděpodobností trativodem. Nemovitost lze napojit na obecní vodovod a plyn, které se nachází přímo před domem.

Velkou výhodou je na základě informací od obce Bohaté Málkovice možnost výstavby příjezdové cesty přímo k rodinnému domu.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, nebo máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na níže uveden telefonním čísle či e-mailu m.mackova@credoreal.cz. Klíče máme v RK!

 

Cena: 1.390.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42