NABÍDKA PRONÁJMU RODINNÉHO DOMU 5+1 SE ZAHRADOU, BRNO-LESNÁ

CREDO REALDomy a vilyNABÍDKA PRONÁJMU RODINNÉHO DOMU 5+1 SE ZAHRADOU, BRNO-LESNÁ
Číslo zakázky:  cr-n-0097-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  261 m2
Zastavěná plocha:  95 m2
Zahrada:  141 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Poplatky:  5.000,- Kč
Kauce:  30.000,- Kč
Cena:  25 000 CZK za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu prostorný, třípodlažní rodinný dům o dispozici 5+1, který se nachází v lukrativní a velice žádané části Brna, Lesná. Dům je po částečné rekonstrukci.

Celková plocha pozemku je 261 m2, užitná plocha je cca 120 m2,

zahrada je  cca 141 m2 a zastavěná plocha je cca 95 m2.

Dispozice:

Hlavními dveřmi z ulice vejdeme na atrium. V přední části pozemku se nachází garáž, která slouží jako úložný prostor. Dále z atria vstoupíme do domu, na chodbu, ze které jsou samostatné vstupy do všech místností. Na pravé straně je nově zrekonstruované WC. Vedle je vstup do sklepa. Na druhé straně přízemní části se nachází zrekonstruovaná kuchyně s novou linkou, lednicí a komorou. Poslední místností v přízemí je velký zachovalý obývací prostor s výhledem na terasu a zahradu. Na zahradě se nachází bazén a různé dekorační rostliny. Dům je kompletně podsklepený.

Po točitých schodech, které jsou v obývacím prostoru, se dostáváme do prvního patra a nacházíme na chodbě, ze které je vstup do 4 pokojů a koupelny s vanou a WC. Všechny pokoje jsou přibližně stejné velikosti. Dva pokoje mají výhled do ulice a další dva do zahrady.

Dominantou tohoto domu je krásná a prostorná terasa s výhledem do zahrady, která může sloužit k relaxování u bazénu.

Majitel preferuje skupinky studentů nebo pro různé zaměstnance firem.

Nájemné: 25.000, -Kč měsíčně.

Zálohy na služby: 5.000, -Kč měsíčně.

Vratná kauce: 30.000, -Kč.

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě.

Dům bude k nastěhování od 1. srpna 2019.

Obrovskou výhodou nabízeného domu je jeho poloha. V těsné blízkosti se nachází tramvajová zastávka Loosova. Kousek od bytového domu se nachází supermarket Billa, čerpací stanice EuroOil, restaurace, mateřská škola, základní škola a veškerá občanská vybavenost. Kolem bytového domu se nachází spousta parkovacích míst.

Lesná je městská čtvrť na severu statutárního města Brna. Území pozdější Lesné bylo k Brnu připojeno v roce 1919. Lesná je od 24. listopadu 1990 součástí samosprávné městské části Brno-sever. Žije zde přes 16 000 obyvatel. Přestože většinu čtvrti tvoří panelové sídliště, nacházejí se zde také rodinné domy. Zdejší sídliště, které bylo vybudováno v průběhu 60. a 70. let 20. století, je označována za nejzdařilejší brněnské sídliště. Díky zdejší zeleni se tato čtvrť řadí mezi nejatraktivnější části Brna a je přirovnávána k finské Tapiole u Helsinek. Podstatnou většinu čtvrtě tvoří panelové sídliště, postavené na mírném svahu nad silnicí spojující Královo Pole a Husovice a nad železniční tratí Praha-Brno. Mezi jednotlivými domy se nachází množství zeleně. Sídlištěm prochází okružní komunikace (ulice Okružní a Seifertova), ve středu sídliště se nachází hluboká zalesněná Čertova rokle, v níž se nachází amfiteátr, který však již delší dobu není využíván pro koncertní účely. Na západě na hranici se sousedním katastrálním území Sadová se nachází zalesněné údolí 'U Antoníčka', v němž se (na parcelách, které však již nepatří k Lesné, ale k Sadové a tím současně k městské části Brno-Královo Pole) nacházejí kaplička sv. Antoníčka se studánkou „U Antoníčka“. V místě dnešního sídliště se nacházelo několik roklí, které byly většinou zasypány, zůstala pouze Čertova rokle. Zasypané rokle ale způsobily popraskání některých budov, které stojí nad nimi, například obchod v Loosově ulici.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Nájemné 25.000, -Kč měsíčně.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,