https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU SE 2 BYTOVÝMI JEDNOTKAMI (4+KK a 3+KK), GARÁŽÍ, VELKOU PŮDOU A VLASTNÍM POZEMKEM VE MĚSTĚ SVITAVY | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU SE 2 BYTOVÝMI JEDNOTKAMI (4+KK a 3+KK), GARÁŽÍ, VELKOU PŮDOU A VLASTNÍM POZEMKEM VE MĚSTĚ SVITAVY

CRGDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU SE 2 BYTOVÝMI JEDNOTKAMI (4+KK a 3+KK), GARÁŽÍ, VELKOU PŮDOU A VLASTNÍM POZEMKEM VE MĚSTĚ SVITAVY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0166-22
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  227 m2
Zastavěná plocha:  182 m2
Zahrada:  45 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi velmi zajímavou nemovitost k bydlení, prostorný, koncový řadový RD s vlastním pozemkem a garáží, nacházející se v klidné lokalitě ve městě Svitavy, v okrese Svitavy, v Pardubickém kraji. Okresní město Svitavy je vzdáleno cca 23 km od města Moravská Třebová, cca 59 km od města Olomouce, krajské město Pardubice je vzdáleno cca 68 km a necelých 74 km od města Brna.

Nabízená nemovitost se nachází v klidné části města v zástavbě převážně rodinných vil a domů, ve vyhledávané lokalitě městské části Předměstí, při ulici Kpt. Nálepky na rohu s ul. Nejedlého, nedaleko Svitavské nemocnice (vzdálena cca 300 m) a např. areálu Svitavského stadionu (vzdálen cca 100 m).

Pozemek, na kterém se předmětný objekt nachází je ve tvaru obdélníku s možností vjezdu přímo z ulice vjezdem do garáže pro jedno menší vozidlo. Dále je k dispozici vstupní osobní branka s přístupem ke hlavnímu vchodu do rodinného domu. Pozemek je oddělen nízkou zídkou s kovovými výplněmi, podél které se nachází veřejný chodník.

Jedná se o zděnou, částečně podsklepenou, koncovou řadovou rohovou stavbu s břízolitovou fasádou a sedlovou střechou s původní střešní eternitovou krytinou s garáží a předzahrádkou se zelení. Krov je dřevěný a velký půdní prostor v podkroví nabízí možnosti dalšího využití nebo rozšíření stávajícího obytného prostoru. Objekt prošel v minulosti částečnou rekonstrukcí, vnitřní omítky, podlahy, plastová okna, rozvody elektřiny již v mědi a v letošním roce byla realizována zcela nová koupelna v 1.NP. Některé části domu jako garáž vyžadují opravu případně rekonstrukci.

Dispozice obytné části je řešena v přízemí bytovou jednotkou s dispozicí 4+KK a bytovou jednotkou 3+KK umístěnou v patře. Objekt je částečně podsklepen, kdy v suterénu se nachází kotelna s částí pro skladování, místnost s krbem a další sklepní místnost vhodná například pro skladování. Půdní prostor v podkroví je prostorný s vysokým štítem a nabízí možnost rozšíření obytného prostoru nebo další jiné využití, dle vlastních představ a požadavků nového vlastníka.

Za vstupní branku se nachází předzahrádka a dva samostatné vstupy do rodinného domu. V levé části je vstup do samostatného průchozího pokoje umístěného hned vedle garáže. Vpravo se poté nachází hlavní vstup do rodinného domu, za kterým se nachází větší chodba, ze které se dále prochází do chodby rodinného domu, nachází se zde také vstup do sklepa a průchod směrem do garáže, přes již zmíněná samostatný průchozí pokoj.

Chodba má půdorys ve tvaru písmena „L“ a nachází se zde dřevěné schodiště vedoucí do patra a také průchod k pokojům v přízemí. Nachází se zde také komora pro uložení např. potravin a k dispozici je zde samostatná praktická koupelna s WC, vybavená sprchovým koutem a umyvadlem. Dále je zde vstup do samostatného pokoje s oknem s výhledem před dům směrem do předzahrádky a na garáž. Dále je zde vstup do prostorného pokoje s okny do druhé předzahrádky směrem do ulice Nejedlého. Z tohoto pokoje je dále průchod do samostatného pokoje s přípravou pro menší kuchyňskou linku, k dispozici je zde napojení na vodu, odpad, plyn a elektřinu.

Z hlavní chodby se po původním prostorném dřevěném schodišti dostaneme do bytového prostoru v patře. V mezipatře je dále k dispozici vstup na prostornou terasu se zábradlím a např. praktickým sušákem na prádlo o celkové ploše cca 26 m2.

V patře se poté u schodiště nachází průchod k bytové jednotce a také vstup do velkého půdního prostoru v podkroví.

Bytová jednotka v patře má k dispozici zcela novou koupelnu s vanou, umyvadlem a WC. Ve směru z chodby vstoupíme do pokoje s oknem s výhledem do ulice Kpt. Nálepky, vybudována je zde příprava pro velkou kuchyňskou linku s přípravou (přípojka voda, odpad a elektřina 230 V/400 V a aktivní odvětrání). Z této místnosti dále procházíme do prostorného obývacího pokoje se dvěma okny s výhledem do ulice Nejedlého. Tento pokoj je průchozí do dalšího pokoje s jedním oknem a oddělenou prostornou komorou/šatnou.

Vytápění je v tomto objektu řešeno ústředním vytápěním s plynovým kotlem a ohřev vody pomocí elektrického bojleru, vše umístěno v suterénu v kotelně.

Objekt je napojen na veškeré IS (inženýrské sítě) – elektřina 230 V/400 V, zemní plyn, městský vodovod i městská kanalizace.

Tato nemovitost je vhodná především ke dvougeneračnímu bydlení případně k jinému využití dvou bytových jednotek. Po realizaci dokončení rekonstrukce (je nutná oprava střešní izolace garáže, výměna plynového kotle a další drobné opravy interiéru) a například s využitím podkroví je možné vybudovat velkorysé rodinné nebo například i podnikatelské sídlo.

 

Celková plocha pozemku je 227,0 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří má výměru 182,0 m2 a předzahrádka, vedená jako ostatní plocha o výměře 45,0 m2.

Celková užitná plocha objektu je cca 266,0 m2. Celková obytná plocha objektu je 156,0 m2, a to dohromady ve dvou obytných jednotkách (4+KK v přízemí a 3+KK v patře), terasa o výměře cca 26,0m2, k dispozici je dále sklep o výměře cca 30,0 m2 a garáž o výměře cca 25,0 m2.

 

Popis lokality:

Svitavy jsou významné okresní město s výbornou občanskou vybaveností a možnostmi, ležící v Pardubickém kraji, 59 km severozápadně od Olomouce. Žije zde přibližně 16 tisíc obyvatel. Jsou součástí Mikroregionu Svitavsko. Svitavy se nacházejí v jihovýchodním výběžku České tabule, známém jako Svitavská pahorkatina, který však už zasahuje do povodí Moravy.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42