NABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU S NEDOKONČENOU REKONSTRUKCÍ V OBCI UHŘICE, OKR. VYŠKOV

CREDO REALDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU S NEDOKONČENOU REKONSTRUKCÍ V OBCI UHŘICE, OKR. VYŠKOV
Číslo zakázky:  cr-n-0228-18
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  2314 m2
Zastavěná plocha:  1102 m2
Zahrada:  1212 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  1 950 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji velmi zajímavý polo-řadový rodinný dům s prostorným dvorem, dalšími hospodářskými objekty a velkou zahradou, nacházející se v klidné části malebné obce Uhřice v okrese Vyškov. Obec je velmi dobře dostupná po silnici č. 4292 navazující na silnici č. 429 spojující Nesovice (napojení na silnici E-50) a také město Vyškov. Krajské město Brno je od Uhřic vzdáleno cca 44 km.

Obec Uhřice se nachází severovýchodně od Bučovic ve vzdálenosti cca 10 km. Město Vyškov je vzdáleno cca 16 km. V současné době žije v Uhřicích asi 240 obyvatel. Na jihovýchodní straně mezi Uhřicemi, Milonicemi a Dobročkovicemi se vypíná vrch Kopánky, 349 m vysoký. V roce 1964 došlo ke sloučení obcí Milonice a Uhřice. Po změně politické situace v listopadu roku 1989 a návratu demokratického zřízení došlo v Uhřicích k velkým změnám – staly se opět samostatnou obcí. V roce 1994 byla vysvěcena kaplička, postupně byly renovovány chodníky a dopravní komunikace, v roce 1998 byla obec plynofikována a v roce 2004 zbudován vodovod. Obec postupně odkoupila místní obchod a pohostinství, které zrekonstruovala. U obce se nachází malý obecní rybník a velký chovný rybník.

Nabízená nemovitost je polo-řadový rodinný dům, dvoupodlažní s plánovanou dispozicí 6+1 (dispozici ještě možno upravit dle potřeby) se samostatnou koupelnou a WC, prostorným půdním (podkrovním) prostorem, a dále s prostornou venkovní zastřešenou terasou (plánované venkovní posezení). Střecha prošla celkovou rekonstrukcí, objekt má moderní zánovní okna a dveře, vystavěn nový komín, částečně dokončeny rozvodu vody, odpadů a započaty izolace zdiva a podlah. V objektu se pod plánovaným schodištěm nachází malý snížený sklepní prostor o jedné místnosti, jinak objekt není podsklepen.

Před objektem se nachází obecní pozemek, sloužící jako předzahrádka (zatravněno, nachází se zde vzrostlé borovice) s příjezdem místní komunikací napojenou na hlavní silnici vedoucí obcí.

Součástí prodávané nemovitosti je také velký uzavřený dvůr, který je možné zcela uzpůsobit dle vlastních představ. Kolem tohoto dvora jsou k dispozici další původně hospodářské objekty v původní staré objekty v horším stavu vyžadující údržbu a dominantou větší prostorná stavba (původně velká sýpka), která je v dobrém udržovaném stavu, kterou je možné využít k různým účelům (např. zřízení dílny k podnikání apod.). Tento objekt má velký průjezd s vraty do zahrady za domem.

Zahrada je oplocená s vjezdovou bránou, kde za pozemkem se nachází kvalitní asfaltová místní komunikace (v případě provedení úpravy zahrady, je možné zprůjezdnit vjezd k objektům a na výše popsaný dvůr).

Pozemek v zadní části zahrady, který sousedí s místní komunikací je veden jako stavební parcela (zbořeniště) o výměře 299 m2 a skýtá případnou možnost rozdělení/oddělení pozemků na další stavební místo!

Objekt je napojen na elektřinu (230/380 V), na pozemku (na zahradě) se nachází vlastní studna s dostatkem vody, je také možné dokončit přípojku obecního vodovodu (projekt přípojky vody je k dispozici) a přípojku plynu (vedení plynu je v dosahu přímo před domem). Vlastní jímka, připojení kanalizace nebylo zjištěno.

POZOR! Součástí prodeje je také na dvoře umístěna vybavená obytná unimobuňka a veškeré věci umístěné zejména v hospodářských objektech (jedná se o starý nábytek, koňské povozy, různý stavební materiál, dřevo atd.).

Objekt je vhodný po dokončení rekonstrukce a provedení případných úprav dle vlastních představ nebo potřeb, zejména k bydlení, popřípadě ke kombinaci bydlení/podnikání, jiným komerčním účelům nebo k rekreaci a odpočinku. V okolí se nachází zajímavé turistické trasy a další zajímavosti a památky regionu.

Celková plocha souboru pozemků tvořících téměř pravidelný obdélník je 2.314,0 m2 z toho zastavěná plocha je 1.102,0 m2 (jedná se o dvě stavební parcely o výměrách 803 m2 a 299 m2) a zahrada 1212,0 m2. Celková užitná plocha rodinného domu je celkem cca 200,0 m2 (bez průjezdu, který má cca 30,0 m2 a bez terasy, která má cca 60 m2).

 

Cena: 1.950.000,- Kč za nemovitost

 

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2018, CREDO REAL s.r.o.