NABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU S NEDOKONČENOU REKONSTRUKCÍ V OBCI UHŘICE, OKR. VYŠKOV

CREDO REALDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU S NEDOKONČENOU REKONSTRUKCÍ V OBCI UHŘICE, OKR. VYŠKOV
Číslo zakázky:  cr-n-0247-18
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  2314 m2
Zastavěná plocha:  1102 m2
Zahrada:  1212 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  1 950 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji velmi zajímavý polo-řadový rodinný dům s prostorným dvorem, dalšími hospodářskými objekty a velkou zahradou, nacházející se v klidné části malebné obce Uhřice v okrese Vyškov. Obec je velmi dobře dostupná po silnici č. 4292 navazující na silnici č. 429 spojující Nesovice (napojení na silnici E-50) a také město Vyškov. Krajské město Brno je od Uhřic vzdáleno cca 44 km.

Nabízená nemovitost je polo-řadový rodinný dům, dvoupodlažní s plánovanou dispozicí 6+1 (dispozici ještě možno upravit dle potřeby) se samostatnou koupelnou a WC, prostorným půdním (podkrovním) prostorem, a dále s prostornou venkovní zastřešenou terasou (plánované venkovní posezení). Střecha prošla celkovou rekonstrukcí, objekt má moderní zánovní okna a dveře, vystavěn nový komín, částečně dokončeny rozvodu vody, odpadů a započaty izolace zdiva a podlah. V objektu se pod plánovaným schodištěm nachází malý snížený sklepní prostor o jedné místnosti, jinak objekt není podsklepen.

Součástí prodávané nemovitosti je také velký uzavřený dvůr, který je možné zcela uzpůsobit dle vlastních představ. Kolem tohoto dvora jsou k dispozici další původně hospodářské objekty v původní staré objekty v horším stavu vyžadující údržbu a dominantou větší prostorná stavba (původně velká sýpka), která je v dobrém udržovaném stavu, kterou je možné využít k různým účelům (např. zřízení dílny k podnikání apod.). Tento objekt má velký průjezd s vraty do zahrady za domem.

Zahrada je oplocená s vjezdovou bránou, kde za pozemkem se nachází kvalitní asfaltová místní komunikace (v případě provedení úpravy zahrady, je možné zprůjezdnit vjezd k objektům a na výše popsaný dvůr).

Pozemek v zadní části zahrady, který sousedí s místní komunikací je veden jako stavební parcela (zbořeniště) o výměře 299 m2 a skýtá případnou možnost rozdělení/oddělení pozemků na další stavební místo!

Celková plocha souboru pozemků tvořících téměř pravidelný obdélník je 2.314,0 m2 z toho zastavěná plocha je 1.102,0 m2 (jedná se o dvě stavební parcely o výměrách 803 m2 a 299 m2) a zahrada 1212,0 m2. Celková užitná plocha rodinného domu je celkem cca 200,0 m2 (bez průjezdu, který má cca 30,0 m2 a bez terasy, která má cca 60 m2).

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

 

Cena: 1.950.000,- Kč včetně provize RK !

 

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2018,