POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

NABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU, BÝVALÉHO MALÉHO STATKU 5+1 V OBCI VANOVICE, OKR. BLANSKO

CRGDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU, BÝVALÉHO MALÉHO STATKU 5+1 V OBCI VANOVICE, OKR. BLANSKO
Číslo zakázky:  crg-n-0103-22
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  1011 m2
Zastavěná plocha:  679 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  2 590 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji nemovitost k bydlení – rodinný dům v obci Vanovice nedaleko Letovic v okrese Blansko v Jihomoravském kraji.

Jedná se o rodinný dům nacházející se přímo v obci s překrásným okolím přímo v přírodní oblasti Brněnské vrchoviny a Boskovické brázdy. Původně malý statek v řadové zástavbě u místní komunikace s pozemkem mírně svažitým směrem k zadní části s bezproblémovým přístupem.

Rodinný dům je zděný, řadový se sedlovou střechou a průjezdem na vlastní pozemek a dále s navazující stavbou užívanou původně k hospodářským účelům. Stavby tvoří společný půdorys ve tvaru písmene “L“ s vlastní částí dvora, který je od sousedů oddělen ocelovým plotem. Obytná část je podsklepena a tvoří obytnou jednotku s dispozicí 5+1. Půdní prostor nad ní je přístupný z průjezdu stropním otvorem s dřevěným poklopem. Sklep je vhodný např. ke skladování plodin či k dalšímu využití.

Hlavní vstup do rodinného domu je ze dvora za průjezdem po dvoustranném zděném schodišti s kovovým zábradlím. Za vstupem se nachází prostorná předsíň se vstupy do koupelny, samostatného WC a do kuchyně nacházející se vpravo v přední části objektu. Kuchyně je prostorná s oknem do dvora, vybavená malou samostatnou komorou a je průchozí. Dále se tudy prochází do hlavní přední části rodinného domu, kde se nachází velký obývací pokoj s okny s výhledy do ulice, který je dále průchozí do další místnosti (ta může sloužit např. jako ložnice), tato místnost je také vybavena oknem s výhledem do ulice.

Z již zmíněné předsíně je také průchod do levé, zadní části rodinného domu, která dále navazuje na hospodářskou část. Zde jsou k dispozici další dva větší pokoje, které jsou v zadní části propojeny, přes původní dvoukřídlé dřevěné dveře chodbou, která vede do zadní hospodářské části objektu. Tato část rodinného domu je také podsklepena a nachází se zde kotelna s kotlem na tuhá paliva a další technická místnost, sloužící původně ke skladování paliva.

Hospodářská část objektu je tvořena velkou zděnou stodolou se sedlovou střechou, která navazuje na již popsaný rodinný dům. Stodola může sloužit díky velkému vjezdu s vraty k parkování/garážování vozidla, jako prostorná dílna se skladovacími prostory. Na stodolu navazuje další hospodářská stavba původně určená k chovu hospodářských zvířat. Tato zadní část objektu je však ve špatném technickém stavu, vzhledem k tomu, že zde delší dobu chybí část střechy. Na konci stavby v zadní části dole u zahrady navazuje dále menší dřevěný přístřešek určený také pro provoz hospodářství.

Součástí prodeje je také nevyznačená „ostatní komunikace“ pozemek o výměře 332,0 m2, která se nachází v levé části zahrady a tato umožňuje vlastní přístup tímto směrem, tedy ze zadní části objektu z původní nezpevněné cesty nacházející se v zadní části pod zahradou.

Nabízený objekt je vhodný především pro bydlení nebo kombinace bydlení a podnikání. S rekonstrukcí lze využít také půdní prostory a podkroví, případně také využít část hospodářského objektu.

IS (inženýrské sítě) – objekt je napojen na elektřinu 230 V/400 V, obecní vodovod, plyn (aktuálně odpojeno), kanalizace připojena/zavedena není, ale vede v ulici před domem. U stodoly se však nachází betonová jímka s ocelovými poklopy a trativodem.

Celková plocha má výměru 1011,0 m2, z toho je část pozemek 679,0 m2 veden jako zastavěná plocha a nádvoří se stavbou s číslem popisným a další část, pozemek s výměrou 332,0 m2 – vedený jako ostatní plocha, ostatní komunikace, který umožňuje přístup k nemovitosti ze zadní části.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2022,