https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU 5+1 S POZEMKEM V OBCI LUKOVANY, OKR. BRNO-VENKOV

CRGDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU 5+1 S POZEMKEM V OBCI LUKOVANY, OKR. BRNO-VENKOV

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0129-22
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  410 m2
Zastavěná plocha:  219 m2
Zahrada:  169 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi rodinný dům s pozemkem v klidné obci Lukovany v okrese Brno-venkov, v Jihomoravském kraji s překrásným okolím v přírodní oblasti Bobravské vrchoviny. Vzdálenost Lukovan od krajského města Brna je necelých 30 km, vzdálenost od města Ivančice je cca 12 km a od města Rosice cca 10 km.

Nabízený objekt k bydlení s číslem popisným je aktuálně k rekonstrukci, vhodný především pro bydlení případně také jako chalupa k rekreaci apod. S rekonstrukcí lze využít také půdní a ostatní hospodářské prostory domu a pěkný přilehlý obdélníkový pozemek s vjezdem z ulice a samostatně stojící garáž na jeho okraji.

Popis:

Jedná se o rohový, koncový řadový rodinný dům se sedlovou střechou s krytinou z pálených tašek a s velkým využitelným půdním prostorem, stavba je cihlová na zděných základech, částečně podsklepena.

Před domem se nachází oplocená předzahrádka o výměře cca 38,0 m2. Vsup do domu je z boku za rohem. Za tímto vstupem se nachází zastřešené zádveří původního dvora, odkud se dá procházet, jak do obytných částí rodinného domu, tak například do sklepa, hospodářského přístavku a do zahrady. Do zahrady je také vjezd přes železnou dvoukřídlou bránu přímo z místní komunikace a také přes garáž, která je vybavena vlastními plechovými vraty pro vjezd přímo z místní komunikace.

Ze zádveří jsou vybudovány dva vstupy do dvou separovaných obytných částí, které lze však při rekonstrukci jednoduše propojit. Rodinný dům disponuje celkem 5 pokoji a samostatnou kuchyní. V levé části se za vstupem nachází malá chodba a průchod do kuchyně s výměrou cca 14,0 m2. Přes tuto kuchyni je průchod také do koupelny s výměrou cca 5,0 m2 a samostatného WC cca 1,5 m2. Z chodby se prochází do obývacího pokoje cca 20,0m2 a poté do dvou dalších menších pokojů cca 16,0 m2 a cca 10,0 m2. V oddělené druhé části se za samostatným vstupem nachází malé zádveří a průchod do obývacího pokoje cca 16,0 m2 a dalšího menšího pokoje cca 12,0 m2. Hospodářská část vedoucí směrem do dvora je vzhledem k technickému stavu, buď k odstranění a rozšíření prostoru dvora a zahrady nebo k celkové rekonstrukci a budoucímu využití k různým účelům.

Na konci pozemku se nachází již zmiňovaná samostatná garáž s výměrou cca 18,5 m2 určená pro jedno vozidlo. Tuto garáž jde však vzhledem k její poloze přebudovat například na zahradní domek, dílnu apod.

IS (inženýrské sítě) – zavedena elektřina 230 V/400 V, obecní vodovod a plyn (vše aktuálně odpojeno), kanalizace se v obci aktuálně nově buduje (vede v ulici před domem) a bude možné zřídit přípojku.

Celková plocha nabízené nemovitosti má výměru 410,0 m2, z toho jsou pozemek 219,0 m2 veden jako zastavěná plocha a nádvoří se stavbou k bydlení s číslem dále pozemek 169,0 m2 vedený jako zahrada a pozemek 22,0 m2 vedený jako ostatní plocha se stavbou samostatné garáže pro osobní vozidlo. Užitná plocha domu je cca 140,0 m2, kterou lze však rozšířit s případným využitím podkroví.

 

Popis lokality:

Obec Lukovany v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji, v Bobravské vrchovině. Žije zde 631 obyvatel. Obec je členem sdružení Mikroregion Kahan, připomínající dvousetletou historii těžby černého uhlí v regionu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,