https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU 3+1 S DALŠÍMI PROSTORY A POZEMKEM V OBCI VANOVICE, OKR. BLANSKO

CRGDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU 3+1 S DALŠÍMI PROSTORY A POZEMKEM V OBCI VANOVICE, OKR. BLANSKO

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0146-22
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  372 m2
Zastavěná plocha:  100 m2
Zahrada:  272 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji nemovitost k bydlení – rodinný dům s pozemkem v obci Vanovice nedaleko Letovic v okrese Blansko v Jihomoravském kraji s překrásným okolím přímo v přírodní oblasti Brněnské vrchoviny a Boskovické brázdy.

Jedná se o menší rodinný dům nacházející se přímo ve středu obce Vanovice nedaleko významné dominanty obce, místního evangelického kostela (Největší evangelický kostel na Moravě, atypicky doplněný dvoj-věžovým průčelím a s unikátním mechanismem nahrazujícím zvonění zvonů – technická kulturní památka.).

Nabízená nemovitost je polořadový, koncový rodinný dům umístěný přímo u místní komunikace s pozemkem mírně svažitým s bezproblémovým oboustranným přístupem. Předmětný rodinný dům je zděnou stavbou se sedlovou střechou a malým nádvořím s dvoukřídlou bránou z ulice a se zahrádkou před domem. Pozemek má klínovitý tvar, kde ve zúžené části navazuje na stavbu RD malá oplocená zahrádka. Součástí prodeje je také další menší pozemek nacházející se přes ulici, jehož součástí je menší zděná stavba se sedlovou střechou bez č.p./č.ev. původně využívanou jako hospodářský objekt např. k ukládání pěstitelských plodin apod.

Objekt rodinného domu je v současném stavu vhodný k rekonstrukci, která zde byla předchozím majitelem již započata.

Hlavní vstup do RD se nachází ze strany z ulice a je vybaven malým kamenným a zastřešeným schodištěm. Za vstupními dveřmi se nachází chodba a přístup do dalších prostor, jako je místnost kuchyně s oknem s výhledem směrem za dům. Z kuchyně jsou pak do stran průchody do dalších pokojů, a to obývacího pokoje s oknem do zahrady s pěkným výhledem nacházejícím se vlevo a také do menšího pokoje v pravé části, který má okno s výhledem stejným směrem jako kuchyně. Z chodby je dále přístupná také místnost plánovaná jako koupelna a další místnosti s různorodým využitím. Rodinný dům má také další vstupy, a to ze zahrady a ze zadní strany objektu z místní komunikace, která je ve vlastnictví obce Vanovice. Za vstupem ze zahrady se nachází větší prostor s průchodem do chodby za hlavními dveřmi, který je možno při rekonstrukci vhodně přizpůsobit požadavkům nového majitele. V zadní části objektu se nachází další celkem 4 malé místnosti sloužící původně také k hospodářským účelům a také je zde vstup na malé nádvoří s dvoukřídlou bránou směřující k místní komunikaci.

Nabízený objekt je k rekonstrukci a vhodný především pro bydlení případně jako chalupa k rekreaci. S rekonstrukcí lze využít také půdní a ostatní hospodářské prostory domu, současně lze využít hospodářský objekt přes ulici např. jako sklad apod.

IS (inženýrské sítě) – zavedena elektřina 230 V (aktuálně odpojeno) a obecní vodovod (aktuálně odpojen), dešťová kanalizace. Plyn je v hlavní komunikaci (dle vyjádření pracovníka obce je možno přípojky zřídit).

Celková plocha nabízené nemovitosti má výměru 372,0 m2, z toho jsou pozemek 318,0 m2 a pozemek 54,0 m2 vedeny jako zastavěná plocha a nádvoří se stavbami, jedna k bydlení s číslem popisným a druhá vedena jako jiná stavba (menší hospodářská stavba) bez č.p./č. ev. a také část pozemku sloužící jako zahrada.

Popis lokality:

Obec Vanovice se nachází v oblasti kulturního regionu Malá Haná v Jihomoravském kraji v krásné okolní přírodě, pouhých 7 km od města Boskovice a ve vzdálenosti necelých 8 km od města Letovice a cca 30 km od okresního města Blansko. Krajské město Brno je od Vanovic vzdáleno necelých 50 km. V obci Vanovice žije zde cca 550 obyvatel. Obec se dělí na dvě části, vlastní Vanovice a vesnici Drválovice. V provozu je zde základní škola i mateřská škola, pošta, obecní úřad, obecní knihovna, dále také SDH a např. TJ Sokol Vanovice.

Více informací, půdorys a zejména mnoho fotografií objektu naleznete na našich webových stránkách. 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,