NABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU 2+1 S POZEMKEM VE MĚSTĚ MORAVSKÉ BUDĚJOVICE, OKR. TŘEBÍČ

CRGDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU 2+1 S POZEMKEM VE MĚSTĚ MORAVSKÉ BUDĚJOVICE, OKR. TŘEBÍČ
Číslo zakázky:  crg-n-0188-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  131 m2
Zastavěná plocha:  121 m2
Zahrada:  10 m2
Cena:  690 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům nacházející se v klidné části města Moravské Budějovice v okrese Třebíč v kraji Vysočina. Vzdálenost Moravských Budějovic od okresního města Třebíče je zhruba 24 km, od krajského města Jihlavy je necelých 47 km a město Znojmo je vzdáleno cca 30 km.

Nabízený objekt k bydlení má přiděleno číslo popisné a v současné době vyžaduje provedení rekonstrukce. Objekt je veden jako rodinný dům. S potřebnou rekonstrukcí objektu lze případně využít také půdní prostor jako podkroví, případně realizovat stavbu dvoupodlažního RD.

Jedná se o samostatně stojící stavbu rodinného domu se sedlovou střechou, dřevěným krovem a s krytinou z pálených tašek, stavba je cihlová a částečně smíšená. Stavba není podsklepena. Vstup na půdní prostor je otvorem na štítu domu z pravé strany domu, který je vybaven dřevěnými dvířky.

Pozemek o výměře 121,0 m2, je veden jako zastavěná plocha a nádvoří, má téměř obdélníkový tvar a uliční šíře je cca 14 m. Vpravo vedle rodinného domu se nachází malý přiléhající pozemek o výměře 10,0 m2, který je vedený jako zahrada a je také součástí prodeje. Objekt se nachází při místní komunikaci (ulice Nerudova).

Před domem se nachází původní oplocení se vstupní brankou. Část oplocení je odstraněno (původně bylo v této části dřevěné) a v levé části je zděné. V této zděné části je umístěna elektrická přípojka k domu.

Vstup do domu je za krátkým schodištěm z chodníku. Za vchodem do RD je vybudováno zádveří s malou chodbou, samostatným WC a menší místností, zde je však v provizorním stavu zastřešení této části.

Ze vstupní chodby se dále prochází do kuchyně s prostorem např. pro jídelní stůl s posezením. Z kuchyně je průchod do koupelny a také další průchod do obývacího pokoje s oknem do ulice, který je průchozí. Za obývacím pokojem se nachází další místnost, pokoj sloužil dříve jako ložnice.

IS (inženýrské sítě) – přípojka elektřina 230 V (aktuálně stavební přípojka) a připojena je voda (městský vodovod, vodoměr je umístěn v prostoru kuchyně). Zemní plyn zaveden není, ale vede podél ulice Nerudova (před nemovitostí, přes ulici) a je možné vybudovat přípojku.

Celková plocha nabízené nemovitosti má výměru 131,0 m2, z toho jsou pozemek 121,0 m2 veden jako zastavěná plocha a nádvoří se stavbou k bydlení s číslem popisným a dále pozemek 10,0 m2 vedený jako zahrada. Užitná plocha nemovitosti je cca 156,0 m2 včetně půdního prostoru.

Objekt je určen k bydlení a aktuálně vyžaduje rekonstrukci. V naší nabídce naleznete mimo fotografie a prohlídkové video, také vizualizaci tohoto rodinného domu, jak by vypadal interiér po rekonstrukci.

 

Popis lokality:

Moravské Budějovice jsou městem na jihozápadě Moravy v okrese Třebíč, nacházející se v kraji Vysočina. Město je vzdáleno asi 19 km jižně od Třebíče, na dopravní spojnici mezi Jihlavou a Znojmem. Mor. Budějovicemi protéká potok Rokytka. Střední nadmořská výška města je 465 m n. m. Jsou také obcí s rozšířenou působností. Součástí města jsou části Jackov, Lažínky, Vesce a Vranín. Více informací naleznete na stránkách města.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2023,