https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRODEJE RD 4+1 V OBCI PAVLOVICE U PŘEROVA | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE RD 4+1 V OBCI PAVLOVICE U PŘEROVA

CRGDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE RD 4+1 V OBCI PAVLOVICE U PŘEROVA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0048-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+1
Celková výměra:  1148 m2
Zastavěná plocha:  498 m2
Zahrada:  748 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi koncový rodinný dům s pozemkem a zahradou nacházející se v klidné obci Pavlovice u Přerova, v okrese Přerov.

Nabízená nemovitost je dvojdům, třípodlažní objekt se sedlovou střechou s nevyužitým podkrovím. Původní objekt z roku 1904 prošel částečnou rekonstrukcí v letech 2015-2017. Kompletní výměna oken a vstupních dveří za plastová vícekomorová, nové vnitřní omítky, nové obklady a dlažby v koupelnách a na WC. Plovoucí podlahy, které se nachází ve většině pokojů jsou z části poškozené. Sedlová střecha včetně dřevěné konstrukce je v dobrém stavu. Půdní prostor umožňuje vybudování dalšího obytného prostoru případně dostatek skladovacího místa.

Pozemek má obdélníkový tvar, je oplocen a vstup spolu s vjezdem je zajištěn kovovou bránou s nájezdem. Zahrada není delší dobu udržována. Vstup do objektu je ze zahrady přes dřevěnou bránu a osobní branku, kudy se dále dostanete na nádvoří. Na nádvoří se nachází další objekty využívané jako dílny a sklady a dále je zde průchod do zadní části za domem, kde se nachází malé nádvoří. Toto místo, vzhledem k přímému přístupu z přízemí RD přes velké francouzské okno, umožňuje vytvoření dětského hřiště nebo místa pro posezení a odpočinek v letních měsících. Vzhledem k příjezdu přes zahradu a prostor nádvoří, je zde dostatek prostoru k parkování i více vozidel.

Dispozice:

Vstup do hlavního objektu – rodinného domu je po pravé straně hned za vstupní brankou. Za tímto hlavním vstupem je chodba, ze které je přístup po schodišti do sklepa, dále průchod do prostoru přízemí a také se zde nachází přístup po schodišti do patra. RD je dispozičně řešen jako 4+1 z toho 3 pokoje se nachází v 1.NP.

V přízemí se za chodbou nachází kuchyně se samostatnou prostornou komorou. Z kuchyně je vytvořen průchod do obývacího pokoje s přímým vstupem přes francouzské okno do venkovního prostoru za RD. Z obývacího pokoje je dále vstup do velké koupelny se sprchovým koutem. Prostorná koupelna umožňuje další využití jako prádelna a případně umístění samostatné vany. K dispozici je elektrický ohřívač vody se zásobníkem.

Po schodišti vedoucím z chodby se dostaneme do 1. NP, kde je dále vstup do půdního prostoru. V 1.NP je k dispozici průchozí pokoj se vstupem do sociálního zařízení, kde se nachází koupelna s umyvadlem a sprchovým koutem a samostatné WC. Dále je zde další průchozí větší pokoj se vstupem do menšího samostatného pokoje.

Vytápění je řešeno plynovými přímotopy (karmy/vafky), ohřev vody je pomocí elektrického bojleru umístěného v koupelně v přízemí.

Objekt je napojen na IS (inženýrské sítě) – elektřina 230V/400V, vlastní studna s čerpadlem + obecní vodovod, kanalizace, plynová přípojka.

Celková užitná plocha objektu rodinného domu je cca 200,0. m2. Celková plocha pozemku je 1148,0 m2 a tvoří ji stavební parcela s výměrou 400,0 m2 na níž stojí RD, ostatní stavby s celkovou využitelnou plochou cca 98,0 m2 a pozemek zahrada s výměrou 748,0 m2.

Obec Pavlovice u Přerova leží necelých 10 km východně od Přerova na rozhraní Hané a Valašska, v území zvaném Záhoří. Obec je součástí mikroregionu DSO Záhoří-Helfštýn. Na území náležícímu obci se nacházejí dva lesy, Pálenina a Záhoří, a jeden rybník zvaný Panský. První písemný záznam o Pavlovicích je z roku 1349. Píše se v něm o bratrech Smilovi a Protivcovi, příslušnících zemského rodu, který se psal z Pavlovic. Od roku 1376 patřily Pavlovice mocnému rodu z Kokor. Z jeho rukou přešel majetek roku 1446 na Pavlovské z Vitbachu. V roce 1576 získali Pavlovice Kanečtí z Jemničky a připojili obec k panství Dřevohostickému. V roce 1850 se staly Pavlovice samostatnou obcí a od roku 1915 mají název Pavlovice u Přerova. V roce 1960 se místní částí Pavlovic stala obec Prusínky. K nejvýznamnějším osobnostem Pavlovic patří kněz J. J. I. Středovský, který se svým dílem zapsal do české historiografie, a průmyslník a velkostatkář baron Alfred Skene, jenž se zasloužil o rozvoj obce.

K základní vybavenosti obce patří Základní škola a Mateřská škola Pavlovice u Přerova, která se stala významnou vzdělávací i výchovnou institucí mládeže nejen obce samé, ale i okolních vesnic. Zdejší učitelé byli i důležitými regionálními kulturními činiteli. Dále je ve vlastnictví obce kulturní dům a obecní knihovna s připojením na internet. Je zde zřízena ordinace praktického, zubního a dětského lékaře, pošta, prodejna Jednoty a Zahrádkářské potřeby u Vaculíků, pohostinství v kulturním domě a Alfa bar. V obci je provedena kanalizace s napojením na dvě samostatné čističky odpadních vod, vodovod a plošná plynofikace. Více naleznete na oficiálních stránkách obce zde: www.pavloviceuprerova.cz.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení. 

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu.

 

Cena: 1.198.000, - Kč včetně provize RK

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42