https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE RD 3+1 SE ZAHRADOU V MALEBNÉ OBCI VANOVICE

CRGDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE RD 3+1 SE ZAHRADOU V MALEBNÉ OBCI VANOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0243-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  372 m2
Zastavěná plocha:  242 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům o dispozici 3+1, který se nachází v malebné obci Vanovice. Nabízený dům se nachází u místní komunikace. K objektu je přístup z ulice nebo z bočních částí domu skrze nezpevněnou cestu vedoucí podél zahrady, kde jsou dva další možné vstupy do domu.

Nemovitost má vše, co správný dům má mít. Sklípek, půdu vhodnou k půdní vestavbě, malé hospodářské stavení, dvůr i zahrádku s možností parkování.

Celková zastavěná plocha má výměru cca 242 m2. Celková užitná plocha objektu je cca 322 m2. Obytná plocha domu je 53 m2.

 

Pozemek, kde se nachází tento rodinný dům, má celkovou výměru 372 m2 včetně zahrady cca 130 m2, z toho stavební parcela č. 170 o výměře 54 m2, šířka parcely je cca 4 m a délka cca 11 m, stavební parcela č. 39 o výměře 318 m2, šířka parcely je cca 10 m a délka cca 40 m.

 

Dispozice:

K hlavním dveřím, vstup z ulice, vedou schody se zábradlím, za dveřmi se nachází menší, ale za to útulná chodbička. Dále vcházíme do chodby o velikosti cca 7 m2, ze které je vstup po levé straně do prostoru, který se nabízí zrealizovat jako další pokoj o velikosti cca 21,5 m2, po pravé straně se nachází komora o velikosti cca 4,4 m2, vstup do kuchyně velikosti cca 18 m2, ze které pak po stranách vedou vstupy do dalších dvou pokojů – obývací pokoj velikosti cca 23,5 m2 a ložnice velikosti cca 12 m2. Vedle vstupu do kuchyně se nachází vstup na půdu, která je vhodná pro vybudování dalších místností. Dále je zde koupelna o velikosti cca 4,2 m2, čtyři prostory sloužící jako dílny či technické místnosti o velikostech cca 16 m2, 10,4 m2, 6,5 m2, 5 m2 a WC. Nalezneme zde taktéž malý, útulný dvoreček pro příjemné posezení velikosti cca 7 m2. Z tohoto dvorku je možné vyjít ven dvoukřídlou bránou.

 

U rodinného domu se nachází menší zahrádka o velikosti cca 130 m2 a naproti nemovitosti se nachází prostor velikosti cca 54 m2, který je nyní využíván jako sklep, ale je zde možnost vybudování parkovacího stání či garáže.

 

Objekt je napojen na IS (inženýrské sítě): elektřina, je zde vybudována plynová přípojka, objekt je napojen na obecní vodovod.

 

Rodinný dům je možné využívat i jako chalupu. Jako rodinný dům objekt sloužil i původnímu majiteli. Je možno trvalé bydlení.

 

Tato vesnice byla v historii vlastněna mnoha majiteli, a to jak církevními, tak i světskými. Často patřila několika majitelům současně, což nebylo ve středověku neobvyklé. Toto vlastnictví se projevilo i na půdorysu obce, neboť nemá klasický tvar s jednou návsí, ale je to rozšiřující se prostor rozštěpený u kostela ve dvě větve. Dělení obce není pouze fyzické a majetkové, ale i duchovní.

 

V obci se nachází veškerá občanská vybavenost, a to například obecní úřad, pošta, mateřská škola, základní škola do 5. stupně, obchod, knihovna, autobusové zastávky a mnoho dalšího. Dominantou této obce je evangelický kostel z roku 1844, který všechny přijíždějící už z dálky vítá a upozorňuje na tuto výjimečně malebnou obci. Okolí Vanovic je jako stvořené pro milovníky procházek a cyklistiky v přírodě, na čerstvém vzduchu. Nápadů na výlet v okolí je nezvykle mnoho – za zmínku stojí zámek Letovice, Burianova rozhledna, přehrada v Boskovicích a mnoho dalších vyhledávaných turistických cílů. Na své si přijdou i milovníci houbaření.

 

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK 5%

 

Cena: 1.050.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,