https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE RD 3+1 DOUBRAVICE NAD SVITAVOU

CRGDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE RD 3+1 DOUBRAVICE NAD SVITAVOU

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0059-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  720 m2
Zastavěná plocha:  186 m2
Zahrada:  534 m2

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi moc pěkný cihlový rodinný dům, který se nachází v okrajové části městysu Doubravice nad Svitavou, v okrese Blansko. Samotný dům prošel částečnou rekonstrukcí, která nebyla zcela dokončena.

Byly zde dle dostupných informací nově provedeny rozvody vody, plynu a elektřiny. Bylo vybudováno ústřední topení včetně nových radiátorů. Plynový kombinovaný kotel BAXI, který zajišťuje vytápění i ohřev vody. Topení je ale možné i tuhými palivy pomocí krásných kamen v kuchyni. Součástí rekonstrukce byla i koupelna, kde se vybudoval mimo jiné prostorný sprchový kout. Ostatní obytné místnosti v domě byly také zrenovovány pro potřeby k bydlení. Co se týče dokončovacích prací, v podstatě chybí dodělat fasáda, vnitřní chodba a venkovní hospodářské budovy. Dům je ihned bez úprav obyvatelný. Na dvoře je také malá místnost, kterou současní majitelé využívají jako prádelnu.

 

Celková plocha nemovitosti činí 720 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří je 186 m2 a zahrada 534 m2. Užitná plocha domu je v této chvíli cca 105 m2. Nesmíme opomenout i velkou půdu, která přímo vybízí k rozšíření domu o původní vestavbu. Dům je i částečně podsklepený.

 

Dispozice:

Vchodovými dveřmi vejdeme do vstupní chodby domu, ze které dále postupujeme do obytných místností a je zde výstup i na zahradu.

Po levé straně jsou dvě průchozí místnosti o výměře cca 20 m2, jedna je orientována do zahrady a druhá do ulice. Na protější straně chodby je vstup do dalších místností v domě. Je zde kuchyně s kuchyňskou linkou o výměře cca 18 m2 a hlavní obytná místnost sloužící nyní jako obývací pokoj o celkové ploše cca 25 m2. V kuchyni jsou mimo jiné i výše uvedená kamna, kterými se také dá dům vytápět. V této části je i WC a koupelna s umyvadlem, přívodem na pračku a velkou sprchou.

  

Za domem směrem do zahrady mají současní majitelé posezení přímo vybízející se k odpočinku a relaxaci. Dále je zde rozměrná zahrada se vzrostlými stromy a s krásným výhledem.

 

Co se týče inženýrských sítí je tu elektřina, voda, kanalizace a plyn.

Parkování je bezproblémové před domem.

 

Co se týče občanské vybavenosti městyse Doubravice nad Svitavou, je zde pošta, ZŠ do 5. třídy, restaurace, obchůdky atd. Nejbližší zdravotnické zařízení je v Rájci – Jestřebí, Blansku nebo Boskovicích. Jsou zde i různé spolky (myslivecký, pro seniory, matky s dětmi – Mateřské centrum Ponorka, fotbal – SK Doubravice N/S, kino, Červený kříž, včelaři, Junák atd.). Dopravní dostupnost je výborná. Spojení je IDS Jihomoravského kraje autobusem, jezdí tu i vlak. Co se týče vzdálenosti, Brno – Doubravice je cca 35 km, jízda autem cca 40 min. Vzdálenost Boskovice –Doubravice cca 8 km, jízda autem cca 9 min a vzdálenost Blansko – Bílovice cca 9 km, jízda autem cca 12 min.

 

Odměna realitní kanceláře není součástí kupní ceny.

Pokud Vás nabídka zaujala, rádi Vás vezmeme na prohlídku. Nemovitost se nachází v krásném prostřední s výbornou dostupností i občanskou vybaveností. Uvolnění je možné dohodou stejně jako prohlídky.

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,