NABÍDKA PRODEJE RD 2+1 SE ZAHRADOU O CP 529M2, BOŠOVICE, OKRES VYŠKOV

CREDO REALDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE RD 2+1 SE ZAHRADOU O CP 529M2, BOŠOVICE, OKRES VYŠKOV
Číslo zakázky:  cr-n-0251-18
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  529 m2
Zastavěná plocha:  37 m2
Zahrada:  492 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  799 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi samostatně stojící podsklepený RD 2+1 s číslem evidenčním, stojící na vlastním pozemku o CP 529 m2, v obci Bošovice, okr. Vyškov, vzdálené pouhých 19 km od Brna.

Jedná se o cihlovou nástavbu nad původním vinným sklepem, kolaudovanou v roce 2012. V katastru nemovitostí je nemovitost zapsána jako budova s číslem evidenčním.

Celková plocha pozemku je 529 m2, z čehož je 37 m2 zastavěná plocha a nádvoří a 492 m2 zahrada.

Dispozice:

Z venkovní verandy vejdeme do předsíně, ze které vcházíme do koupelny se sprchovým koutem, společné s WC. Dále z předsíně vejdeme do menší, ale útulné kuchyně s oknem se vstupem do pokoje. Z tohoto pokoje vede točité schodiště do patra, kde se nachází další pokoj se vstupem do zádveří, ze kterého vede vstup na zahradu. Současný majitel plánoval vybudování zastřešené terasy nebo zimní zahrady.

Zatravněná, částečně oplocená zahrada (oplocení je z jedné strany, na oplocení druhé strany jsou připraveny sloupky a pletivo) osázená ovocnými stromy (třešeň, meruňky, jabloně, hruška) je mírně svažitá s úžasnými výhledy do okolí. Nabízí se zde spoustu místa k vytvoření záhonků k pěstování zeleniny, ovoce, zátiší k relaxaci, odpočinku, grilování, či vytvoření terasy s posezením s přáteli u dobrého vína.

IS: nemovitost je napojena na elektřinu (nízký a vysoký tarif), obecní vodovod a kanalizaci (nové přípojky z roku 2010). Vytápění je řešeno novým elektrokotlem, lze vytápět i litinovými kamny. Vodu ohřívá elektrický bojler, umístěným ve sklepě.

Na podlahách je dlažba a PVC. Okna jsou plastová. Vstupní bezpečnostní dveře.

 

Doporučujeme jak k trvalému bydlení, tak i k individuální rekreaci.

Tato malebná obec leží v kopcovité krajině podhůří Ždánického lesa 6 km od památníku Mohyla míru a 'napoleonského' města Slavkov u Brna. Úžasné okolí vybízí k vyjížďkám na kole, procházkám, houbaření a dalším aktivitám v přírodě.

V obci je vynikající občanská vybavenost (Základní škola 1.stupně, MŠ, dětské hřiště, pošta, potraviny, elektro, květinářství, cukrárna a kavárna, restaurace, kosmetika, a kadeřnictví, knihovna, sběrný dvůr, velmi oblíbená papouščí ZOO, dům vinařů, různé spolky a organizace). Každý týden do obce přijíždí řezník. Dominantou obce je goticko-renesanční tvrz. První zmínka je datována rokem 1398.

Dostupnost do Brna je velmi dobrá jak automobilem, tak i autobusem (autobusová zastávka „u parku“ je kousíček od domu).

Uvolnění je možné ihned, klíče máme v naší realitní kanceláři!

 

V případě zájmu o prohlídku prosím mne neváhejte kontaktovat.

 

Cena: 799.000,-Kč

 

 

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2018,