https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRODEJE DOMU S POZEMKEM V OBCI KŘÍDLŮVKY, OKRES ZNOJMO | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE DOMU S POZEMKEM V OBCI KŘÍDLŮVKY, OKRES ZNOJMO

CRGDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE DOMU S POZEMKEM V OBCI KŘÍDLŮVKY, OKRES ZNOJMO

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0132-22
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  230 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi zajímavou nemovitost – pozemek s objektem vedeným jako zemědělská stavba, nacházející se v malebné obci Křídlůvky v okrese Znojmo.

Jedná se o rovinatý pozemek, přibližně obdélníkového tvaru, uliční šíře je cca 12,0 m a hloubka je cca 22,0 m. Stavba, která se zde nachází má půdorys ve tvaru „L“ s průjezdem na vlastní pozemek. Objekt je zděný se sedlovou střechou s půdním prostorem, sklep není vybudován.

Samotná stavba je dispozičně rozdělena na dvě části, které mají samostatné vstupy ze dvora. První má malou chodbu s topeništěm na tuhá paliva a k dispozici jsou dvě místnosti, jedna větší o výměře cca 24,0 m2 s okny do ulice a druhá menší o výměře cca 12,0 m2 s oknem do dvora. Druhá část – hospodářská s prostorem o výměře cca 30,0 m2 se vstupem a dvěma okny do dvora. Objekt je původní ve stavu vyžadujícím rekonstrukci a opravy. Elektrické rozvody jsou původní a nejsou zde vybudovány rozvody vody. Dvůr původně sloužil z větší části jako zahrada, ale je zde možné vybudovat zpevněnou plochu využitelnou pro jiné účely jako parkování, prostor k odpočinku apod.

Nabízený objekt je vhodný především pro rekonstrukci a výstavbu, rekolaudaci s možností vybudování rodinného bydlení, podnikání nebo kombinací bydlení a podnikání např. k pronájmu k rekreaci aj.

U pozemku jsou k dispozici IS (inženýrské sítě) – elektřina (sloup s vedením elektřiny kabelem), plyn i kanalizace mají vedení před domem s přiléhající místní komunikací (nejsou zřízeny přípojky) lze vybudovat a zřídit nové přípojky, na pozemku se nachází vlastní studna s vodou (Obec nemá vybudován obecní vodovod).

Celková plocha pozemku je 230,0 m2, tento pozemek je v příslušném Katastrálním úřadu aktuálně veden jako zastavěná plocha a nádvoří – budova bez čísla popisného nebo evidenčního – zemědělská stavba (lze rekolaudovat).

Popis lokality:

Obec Křídlůvky se nachází ve vinařské lokalitě na jižní Moravě necelých 19 km od okresního města Znojmo a asi 12 km východně od města Mikulova, pouhých 8 km od Rakouska a 15 km od lázeňského města Laa an der Thaya. Jižně od obce také protéká řeka Dyje, která je vhodná ke koupání, turistice i rybaření. V nadmořské výšce 190 m. n. m. a v příznivém klimatu se v obci daří zemědělství a vinařství, které zde má bohatou historii. Obec má celkem 242 obyvatel (k 1. 1. 2020) a je charakteristická svou klidnou a příjemnou atmosférou, která je zapříčiněná absencí větších firem, odlehlostí od krajské silnice a všudypřítomnou přírodou. To skýtá množství různých možností vyžití, výletů do okolí, Znojemska a Mikulovska, sousedního Rakouska, k dispozici jsou nedaleké cyklostezky pro cykloturistiku, procházky do přírody apod.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42