https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PĚKNÉHO RODINNÉHO DOMU 2+1 V OBCI VELKÉ HOSTĚRÁDKY | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PĚKNÉHO RODINNÉHO DOMU 2+1 V OBCI VELKÉ HOSTĚRÁDKY

CRGDomy a vilyNABÍDKA PĚKNÉHO RODINNÉHO DOMU 2+1 V OBCI VELKÉ HOSTĚRÁDKY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0104-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  269 m2
Zastavěná plocha:  269 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte krásné bydlení v malebné vesnici? Hledáte domeček, který je velmi útulný, ale přitom prostorný? Tento dům je právě pro Vás!

Nabízíme Vám ke koupi krásný rodinný dům, který se nachází v obci Velké Hostěrádky. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1210, kdy ji Lev z Klobouk odkázal zábrdovickému klášteru. Tato malebná obec leží v údolí a je obklopena lesy. Obec se nahází v nadmořské výšce 207 m. Nyní zde žije přibližně 450 obyvatel.

Velkou výhodou je nedaleký Žďárecký les, kterým je rájem pro houbaře a vášnivé cyklisty, ale zároveň láká pro krásné procházky.

V obci se nachází obecní úřad, pošta, hospůdka, výroba sportovních potřeb, kostel, obchod, mateřská škola, knihovna a mnoho dalšího.

Více o obci se dozvíte na jejich oficiálních stránkách www.velkehosteradky.cz.

Objekt je samostatně stojící rodinný dům. Celková dispozice nemovitosti je 2+1 se sklepem a prostornou stodolou s vysokými stropy, ze které se vchází na dvorek. RD se nachází v klidné části obce.

Celková plocha činí 269 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 269 m2, z toho dvorek činí cca 20 m2, užitná plocha činí cca 152 m2 a obytná činí cca 67 m2.

Dispozice:

Při vstupu do domu se ocitneme na chodbě (cca 8,5 m2), ze které se vchází po levé straně do kuchyně (cca 12 m2), ve které nalezneme kuchyňskou linku, kamna, jídelní stůl a židle. Velkou výhodou kuchyně je spíž, která je o velikosti cca 3,5 m2. Dále z kuchyně je vstup do dvou průchozích pokojů, které jsou oba o výměře cca 16 m2. Ze vstupní chodby dále vstupujeme do menší chodby o velikosti cca 8 m2, která disponuje vstupy do komory (cca 1,5 m2), do koupelny o velikosti cca 4,5 m2, která je vybavena vanou a umyvadlem. Z koupelny je vstup na WC (cca 2 m2). Dále se z chodby vstupuje do „stodoly“ o velikosti cca 45 m2.

Tato místnost je velmi prostorná a lze jí vyžít, po úpravách, jako další obytnou část, kdy se nabízí jako jedna z variant vytvoření této nové obytné části v industriálním stylu. Z tohoto prostoru vcházíme do technické místnosti o velikosti cca 11 m2, kde nalezneme plynový kotel. Dále se zde nachází místnost o velikosti cca 9 m2 a sklep, který disponuje dvěma místnostmi o celkové ploše cca 15 m2.

Ze stodoly se vchází na pěkný a útulný dvorek o velikosti cca 20 m2.

IS: dům je napojen na plyn, elektřinu, septik a obecní vodovod. Je zde možnost připojení rodinného domu na kanalizaci.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Rodinný dům je volný ihned, prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče máme v RK, proto nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu z.zackova@credoreal.cz.

 

Cena činí 1.590.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42