https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA NOVOSTAVBY RD 5+KK SE ZAHRADOU A GARÁŽÍ, KUNŠTÁT N. M.

CRGDomy a vilyNABÍDKA NOVOSTAVBY RD 5+KK SE ZAHRADOU A GARÁŽÍ, KUNŠTÁT N. M.
Číslo zakázky:  crg-n-0095-24
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  385 m2
Zastavěná plocha:  127,55 m2
Zahrada:  257,45 m2
Energetická náročnost:  C - úsporná
Cena:  9 990 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu dvoupodlažního rodinného dvojdomu o dispozici 5+kk, který se v současné chvíli nachází ve fázi hrubé stavby níže specifikované. Součástí domu je i vlastní garáž pro osobní automobil.

Fotografie i video pochází ze vzorového domu, který máme pro zákazníky k dispozici u prohlídek.

Nemovitost se nachází v části nové výstavby rodinných domů v lokalitě s názvem „Nová“ na rovinatém a slunném pozemku ve městě Kunštát, katastrálním území Kunštát na Moravě, v okrese Blansko.

 

Celková plocha nemovitosti činí 385 m2, z toho zastavěná plocha domu činí 127,55 m2, užitná plocha domu činí 192 m2 a z toho zahrada činí cca 257,45 m2.

 

Dispozice:

V přízemí vejdeme do příjemné vstupní haly o celkové ploše cca 6,8 m2, ze které je mimo jiné vstup do prostorné garáže o výměře cca 20,3 m2. V garáži je plánovaný kotel zajišťující ohřev vody i topení. K dispozici je možnost výběru plynového či elektrického kotle.

Ze vstupní haly vejdeme do předsíně o výměře cca 9,6 m2, ze které je vstup do ostatních samostatných místností v přízemí a také po širokém schodišti do druhého nadzemního podlaží.

V přízemí nalezneme ložnici o výměře cca 10,8 m2, která může sloužit např. jako pracovna nebo pokoj pro hosty, koupelnu o výměře cca 7,3 m2 se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Dominantou přízemí je obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem s výstupem francouzskými okny do prostorné zahrady zajišťující maximální soukromí nového majitele, vybízející k relaxaci a odpočinku. Obývací pokoj s kuchyní má výměru cca 44,8 m2. V plánované kuchyni je i spíž o celkové ploše cca 2,1 m2.

Po schodišti vejdeme do druhého nadzemního podlaží, kde se ocitneme ve vzdušné předsíni o rozloze cca 15,6 m2, ze které se dostaneme do dvou samostatných ložnic, jedné o výměře cca 15,3 m2 a druhé cca 16,9 m2, a dále do komory s výstupem na půdu o výměře cca 3,7 m2. Pro dvě výše uvedené ložnice je v plánu vybudování i menší koupelny se sprchovým koutem, WC a umyvadlem o celkové výměře 6,3 m2.

Výborným nápadem původního vlastníka nemovitosti bylo vybudovat vedle jedné z ložnic oddělenou předsíň o výměře cca 2,6 m2 pro vstup do přilehlé velkorysé koupelny a šatny. To poskytuje soukromí obyvatelům domu při návštěvě zmíněných místností z ložnice bez nutnosti vstupu na hlavní chodbu se schodištěm. Tato zmíněná ložnice je o výměře cca 17,2 m2, šatna má pak výměru cca 6,9 m2. Nádherná prostorná koupelna s vanou, dvoj-umyvadlem, sprchovým koutem a WC má plochu cca 13,3 m2. Dalším prostorem v tomto podlaží je místnost určená jako technická, např. pro pračku, sušičku atd., o výměře cca 5,3 m2. Pokud by nový majitel tuto místnost chtěl přeměnit na obytnou, například pracovnu, je to určitě možné.

 

Technické parametry:

Dům je postaven ze zateplených cihelných bloků Porotherm na betonové základové desce. Okenní a dveřní výplně jsou z dekoru dřeva, osazené trojsklem. V obývacím pokoji je připraven komín s možností napojení na krb a v místnostech budou hotové přípravy na klimatizaci. Vytápění je plánováno podlahové.

 

Nemovitost lze zakoupit buď ve fázi hrubé stavby, tak jak je nyní, tedy základová deska, kompletní hrubá stavba se schodištěm, dokončenou střechou, anebo na přání zájemce může stávající majitel dokončit nemovitost do finální podoby, a to cca do 9 - 12 měsíců. Kupní cena obsahuje okna, garážová vrata, pouzdra, odpady a rozvody vody, rozvody elektro, přípravu na tři klimatizační jednotky, vnitřní omítky, topení včetně kotle, anhydrid, sádrokartony, výmalbu bílou barvou, fasádu a zámkovou dlažbu 130 metrů. Na dalších dodělávkách je možné se dohodnout přímo se stávajícím majitelem domu.

 

Nesmíme opomenout pozemek, která se nachází za domem. Nejenom, že je velmi příjemný, rovinatý a bezesporu bude novému majiteli poskytovat maximální soukromí a klid, ale je přístupný i z hlavní komunikace, což je neskutečnou výhodou pro budoucí provoz a funkčnost nemovitosti jako celku. Každý z domů má samostatné základy i stěny se sousedním domem, což je taktéž velkou výhodou.

 

Co se týče inženýrských sítí, do domu bude zavedena elektřina, plyn, obecní vodovod i kanalizace. Plánováno je podlahové vytápění pomocí elektrického nebo plynového kotle, dle výběru nového majitele.

 

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost:

Kunštát je vyhlášený krásnou okolní přírodou a moderní infrastrukturou.

Kunštát (německy Kunstadt) je město v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, 18 km severozápadně od Blanska, v Hornosvratecké vrchovině. Žije zde téměř 2800 obyvatel. Samotné město leží uvnitř přírodního parku Halasovo Kunštátsko a v jeho okolí se dále nachází Přírodní park Lysicko a Přírodní park Svratecká homatina. Na území bývalé zámecké obory se rozkládá i přírodní památka Kunštátská obora.

Dlouhou historii má ve městě hrnčířství, které se začalo provozovat již nedlouho po vzniku města. Od roku 1993 se ve městě pořádá tradiční hrnčířský jarmark.

Ve městě působí několik sportovních celků a spolkových sdružení: Divadelní ochotnický soubor LMD, Fotbalový klub FK Kunštát, Hokejový klub HC Kunštát, Hokejový klub HK Kunštát, Jezdecký klub, Klub malé kopané Újezd, Klub stolního tenisu, Motokrosový klub Kunštát, Motosport CZ, Orel Kunštát, SKI Club Kunštát, Sportovní klub malé kopané HRK Rudka, Tenisový klub Kunštát a Šachový klub. Obec disponuje městskou sportovní halou, fotbalovým hřištěm, bazénem a tenisovými kurty.

Dnes jsou přes Kunštát vedeny dvě dálkové linky v relaci Žďár nad Sázavou – Olomouc, které mají ovšem velmi slabý provoz. Dopravní obslužnost města zajišťují tři autobusové linky, zařazené do Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje:

 

Dům je určený k bydlení, nicméně první ložnice by bylo možné využít i jako kancelář, kadeřnictví, či jako jinou provozovnu podobného typu podnikání.

Nemovitost jako celek je velmi prostorná a promyšlená do posledních detailů. Po jejím dokončení bude domovem pro nového majitele, kterému jistě zajistí pohodu a krásné bydlení. Nesmíme opomenout i výborné parkování, a to ve vlastní garáži nebo přímo před ní, na vlastním pozemku.

 

V ceně není uvedena odměna RK. Rádi Vám ji sdělíme na vyžádání.

Energetická náročnost domu je dle Energetického průkazu C, což zajišťuje nízké provozní náklady.

 

Máte zájem o tuto nemovitost? Volejte nebo pište na níže uvedený kontakt.

 

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,