https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA HOSPODÁŘSKÉHO STAVENÍ/RD 4+kk S POZEMKY V OBCI ŠTÍTARY | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA HOSPODÁŘSKÉHO STAVENÍ/RD 4+kk S POZEMKY V OBCI ŠTÍTARY

CRGDomy a vilyNABÍDKA HOSPODÁŘSKÉHO STAVENÍ/RD 4+kk S POZEMKY V OBCI ŠTÍTARY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0168-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+kk
Celková výměra:  1969 m2
Zastavěná plocha:  708 m2
Zahrada:  1261 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi prostorný rodinný dům po započaté rekonstrukci, který disponuje velkým pozemkem a hospodářským stavením. Nabízená nemovitosti se nachází v klidné a zároveň velmi lukrativní obci Štítary okres Znojmo.

Nabízený objekt je samostatně stojící rodinný dům, který je jednopodlažní, se sedlovou střechou. Celková dispozice objektu je 4+kk s koupelnou s WC. Dále je tu k dispozici menší řadová přístavba hospodářského stavení s prostory pro skladování a také další částečně opravovaná ale nedokončená menší hospodářská stavba na vlastním pozemku.

Rodinný dům se nachází při místní komunikaci, ke které stojí bokem s vyzděným štítem a vlastní pozemek je oddělen od ulice také zděnou zídkou. Přístupy k objektu jsou přes osobní branku a dále je k dispozici vjezd na pozemek přes dvoukřídlou bránu.

Za vstupní osobní brankou se nachází chodník tvořený betonovou zámkovou dlažbou. Hlavní vstup do objektu je ze dvora v přístavbě prostoru s prostorným zádveřím a chodbou s místností, která může sloužit jako komora, šatna apod.

Z chodby jsou poté k dispozici vstupy do hlavní obytné části, která je tvořena 3 pokoji a kuchyňským koutem. U kuchyňského koutu se také nachází vstup do koupelny, která je vybavena sprchovým koutem, WC a zásobníkem s elektrickým ohřevem vody a keramickým obkladem. Z chodby je dále vstup do dalšího prostoru, kde se nachází další místnost ve tvaru „L“ (propojení dvou původních místností).

Objekt procházel v minulosti částečnou rekonstrukcí, která však nebyla dokončena. Částečně prováděny rekonstrukce vnitřní omítky, obklady, dlažby, rozvody elektřiny atd. Novému majiteli se tak stále nabízí možnost při dokončení rekonstrukce provést případné úpravy a změny podle vlastních potřeb a představ.

Hospodářská stavba skýtá možnosti využití jako dílny nebo skladovacího prostoru a je zde také velký půdní prostor pro případné budoucí využití jako podkroví apod.

Prostorný dvůr může sloužit nejen pro parkování vozidel ale také oddech a rekreaci nebo dětské hřiště, umístění bazénu aj. Za domem se dále nachází velká zahrada s širokými možnostmi využití například pro zemědělské činnosti, chov zvířat apod.

Co se týče inženýrských sítí, je zde elektřina 230 V, voda – vlastní studna na pozemku u domu.

Celková užitná plocha objektu rodinného domu je cca 245 m2. Celková výměra pozemku je 1969 m2 a tvoří ji zastavěná plocha a nádvoří s výměrou 708 m2 a zahrada o výměře 1261 m2. Jedna z parcel – zastavěná plocha a nádvoří s výměrou 708 m2 se nachází v památkové zóně (menší chráněné území).

Městys Štítary se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde 611 obyvatel. Okresní město Znojmo je vzdáleno cca 20 km, Moravské Budějovice jsou vzdáleny cca 17 km a Vranovská přehrada cca 10 km. Sousedními obcemi sídla jsou Zálesí, Chvalatice, Ctidružice, Pavlice, Onšov, Šumná, Lančov, Vranovská Ves a Vranov nad Dyjí. Štítary patří mezi nejstarší obce Znojemska, existovaly pravděpodobně již kolem roku 1000 našeho letopočtu. Z té doby se však mnoho pramenů Štítary nedochovalo. Název Štítar bývá nejčastěji odvozován od štítů domů. Původní zástavbě skutečně dominuje štítová orientace usedlostí. První ověřenou zmínkou je listina z roku 1346, kterou Karel IV., král český a markrabě moravský, udělil Štítarům výsady městečka.

Nabízená nemovitost přímo vybízí ke klidnému bydlení, či naopak k podnikání vzhledem k lokalitě, kde se nemovitost nachází. Byla by vhodná i na zbudování penzionu či jiné formě podnikání.

Tuto nemovitost nám nezbývá než Vám doporučit, svému majiteli poskytne potřebné soukromí a klid.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Cena: 2.390.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42