https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA EXKLUSIVNÍHO RD 4+kk S GARÁŽÍ, BRNO – IVANOVICE

CRGDomy a vilyNABÍDKA EXKLUSIVNÍHO RD 4+kk S GARÁŽÍ, BRNO – IVANOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0290-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+kk
Celková výměra:  673 m2
Zastavěná plocha:  118 m2
Zahrada:  555 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu nádherný, samostatně stojící rodinný dům o velikosti 4+kk, se dvěma koupelnami, dvěma WC, venkovní terasou, technickou místností. Nemovitost se nachází jedné z klidných, slepých uliček městské části Ivanovice přímo u lesa.

Celková plocha nemovitosti činí 673 m2, z toho zastavěná plocha nemovitosti činí 118 m2, zahrada 555 m2 a užitná plocha domu samotného je cca 220 m2.

Dům se nabízí částečně vybavený, je vybaven v krásném a příjemném stylu. Součástí objektu je nádherná venkovní terasa, vlastní garáž, parkovací stání pro dvě osobní vozidla na pozemku a udržovaná oplocená zahrada.

Dispozice:

Vejdeme do domu a ocitneme se v uzavřeném zádveří, ve kterém se nachází mimo vstup do hlavní části domu botník s úložným prostorem. Dále vejdeme do haly. Zde je koupelna s kotlem, sprchovým koutem a umyvadlem, samostatné WC, schodiště vedoucí do patra a vstup do kuchyně. Obývací pokoj, který se v přízemí nachází je velmi prostorný, světlý, a to nejen díky francouzským oknům vedoucím na zahradu a venkovní terasu. Dominantou celého obývacího pokoje je krb, obložený kamenem. V zadní části obývacího pokoje je plynulý vstup do kuchyně, kde nalezneme krásnou kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči. Samozřejmostí je myčka, sklo-keramická deska, trouba, digestoř, dále je tu mikrovlnná trouba. Kuchyň je moc pěkná i díky oknům orientovaným směrem do ulice. V kuchyni je také velmi prostorná spížka. Z obývacího pokoje ze strany kuchyně je vstup do předsíně, ze které vejdeme přímo na zahradu, dále do garáže v domě a velké technické místnosti.

Do patra vejdeme příjemným, širokým, dřevěným schodištěm. Ocitneme se v krásné, vzdušné, světlé hale, ze které vedou vstupy do jednotlivých místností. Jsou tu celkem tři pokoje a koupelna s WC. První pokoj je menší, orientovaný do zahrady. Druhý má výhled na lesy a třetí disponuje vestavěnými skříněmi a krásnou terasou orientovanou právě do okolních lesů. Na patře je také krásná velkorysá koupelna se sprchovým koutem a vanou, v zadní části je samostatné WC.

 

V zadní části domu na pozemku je prostorná zastřešená terasa, kterou nový obyvatelé domu budou určitě využívat po většinu roku. Její součástí je venkovní krb a udírna, taktéž obložené kamenem. Zahrada je oplocená a nalezneme zde i altánek, který může sloužit jako odkládací místnost, ale také k posezení.

 

Stropy domu jsou obloženy dřevem a celkově dům působí velmi příjemným, světlým dojmem. Parkování díky třem parkovacím stáním včetně garáže pro jeden osobní automobil je bezproblémové.

 

Co se týče měsíčních poplatků:

Nájemné činí 30.000, -Kč měsíčně.

Služby činí   2.000,-Kč   pro čtyři osoby (každá další osoba hradí 500,-kč ně víc za služby).

Plyn a elektřina bude napsána na nájemce.

Kauce činí    32.000, -Kč, v případě zvířete je kauce dvojnásobná.

 

Nemovitost je k dispozici 1. prosince 2021, prohlídky jsou možné po dohodě již nyní. Nájemce si majitele bude vybírat dle svého uvážení.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

 

 

Cena: 30.000, - Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,