POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 3+1 V OBCI PŘÍŠTPO, OKRES TŘEBÍČ

CRGDomy a vily PRODEJ RODINNÉHO DOMU 3+1 V OBCI PŘÍŠTPO, OKRES TŘEBÍČ
Číslo zakázky:  crg-n-0286-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  310 m2
Zastavěná plocha:  310 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  990 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám rodinný dům se nachází v malebné obci Příštpo. Jedná se o nepodsklepený, jednopodlažní řadový dům s možností, po úpravě, využití půdy jako dalšího obytného prostoru. V minulých letech zde proběhla rozsáhlá modernizace v podobě výměny jednoho okna, části podlahových krytin, modernizace koupelny a WC, také došlo k zateplení fasády polystyrenem.

Co se týče aktuální stavu objektu, je třeba dalších oprav, a to zejména střechy, zadní části domu, která je aktuálně nevyužívaná a sloužila jako kotelna, úložný prostor a druhé WC a dále pak zejména úpravy zahrady a bývalých hospodářských budov.

Pozemek, kde se nachází tento nabízený dům, má celkovou výměru 310 m2 včetně zahrady. Garáž je o výměře 21 m2.

Dispozice:

Hlavním vstupem do objektu se dostaneme do podlouhlé chodby o výměře cca 8 m2, ze které se vstupuje do obytné části domu a protilehlými dveřmi se vychází ven, na zahradu. Z chodby je možné vylézt po žebříku na půdu o výměře cca 88,7m2.

Za dveřmi do obytné části domu se nachází předsíň o výměře cca 2,5 m2, ze které se vstupuje na WC o výměře cca 1,7 m2 a do chodby s možností připojení pračky a sušičky o výměře cca 1,7 m2, ze které vede vstup do koupelny s vanou o výměře cca 3,4 m2. Z předsíně se dále dostaneme do kuchyně o výměře cca 14,3 m2. Z kuchyně vedou vstupy do pokoje o velikosti cca 13,7 m2 a do obývacího pokoje o velikosti cca 15,51 m2. Z těchto dvou místností vedou vstupy do ložnice o velikosti cca 16,7m2. Ložnice a pokoj jsou orientovány směrem do zahrady, kuchyň a obývací pokoj mají okna směrem do ulice.

 

Za domem se nachází zbor dvou menších budov, pravděpodobně dříve užívaných jako hospodářská místnost či kůlna. Avšak aktuální stav je havarijní a není možné tyto prostory využívat.

 

Zahrada je mírně svažitá a nabízí tak prostor pro realizování dnes tak moderní terasovité zahrady.

 

Garáž je o velikosti cca 21 m2 a je vzdálená asi 10 m severozápadně od rodinného domu. Garáž je zděná a je, stejně jako dům, přístupná z ulice.

 

Celková zastavěná plocha a nádvoří má výměru celkem 310 m2 a garáž má výměru celkem 21 m2. Celková užitná plocha objektu je cca 196 m2. Obytná plocha RD je přibližně 60 m2.

 

Objekt je napojen na IS (inženýrské sítě): elektřina, obecní vodovod a veřejná kanalizace. Dům má ústřední topení pomocí kotle na tuhá paliva – v současnosti nefunkční, topná tělesa tvoří závěsné radiátory. V domě je pro ohřev vody využíván bojler.

 

Příštpo je obec ležící jižně od města Třebíče vzdáleného 19 km a 3 km jihovýchodně od Jaroměřic nad Rokytnou. Nadmořská výška obce se pohybuje od 409 m při Rokytné po 440 m n. m. V současné době má 151 domů a 280 obyvatel.

První zmínka o obci se dochovala z roku 1190. Větší část katastrálního území obce spadá do přírodního parku Rokytná.

Sousedními obcemi sídla jsou Rozkoš, Radkovice u Hrotovic a Jaroměřice nad Rokytnou.

Současnou vybavenost obce představuje obchod a restaurace. Pracuje zde klempířství, truhlářství a lisovna umělých hmot. Ze společenských organizací myslivci, hasiči a rybáři. Školou, farností a lékařem Příštpo spadá do Jaroměřic nad Rokytnou. Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní hřiště.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK 50.000, -Kč.

 

Cena: 990.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2021,