https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ ÚTULNÉ CHATY S ČÍSLEM EVIDENČNÍM A POZEMKEM O CP 2,548 m2, BRNO – IVANOVICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ ÚTULNÉ CHATY S ČÍSLEM EVIDENČNÍM A POZEMKEM O CP 2,548 m2, BRNO – IVANOVICE

CRGChaty a chalupyPRODEJ ÚTULNÉ CHATY S ČÍSLEM EVIDENČNÍM A POZEMKEM O CP 2,548 m2, BRNO – IVANOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0025-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  2548 m2
Zastavěná plocha:  29 m2
Zahrada:  468 m2
Terasa:  ano

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi velmi pěknou, útulnou chatu o dispozici 2+kk, která se nachází v přírodním parku Baba v Brně, městské části Ivanovice a prodává se plně vybavená. Jednou z mnoha výhod je možnost celoročního užívání chaty a díky evidenčnímu číslu zřízení trvalého bydliště. Součástí kupní ceny je vířivka na zahradě, vytápěná jak na tuhá paliva, ale i na elektřinu.

Nemovitost se nachází v krásném prostředí a přímo vybízí ke krásným procházkách.

Přístup k chatě je po obecním pozemku.

Z chaty je velmi dobrá dostupnost do centra Brna, přibližně 600 m od chaty se nachází zastávka MHD, cca 600 m od chaty je menší obchůdek, který nabízí základní sortiment potravin, cca 2 kilometry od chaty je hypermarket Globus, cca 1,9 km od chaty je Bauhaus. Do centra Brna se MHD dostaneme cca do 40 minut.

 

Celková plocha pozemků činí 2.548 m2, z toho plocha lesu činí 1.655 m2, plocha pozemku zapsaného jako ostatní plocha je o velikosti 86 m2, plocha zahrady činí 468 m2 a zastavěná plocha a nádvoří činí 29 m2. Obytná plocha chaty činí cca 30 m2, užitná plocha skladových prostor činí cca 4,50 m2, užitná plocha kůlny činí cca 6 m2 a užitná plocha sklípků činí cca 2 m2.

Dispozice chaty:

Chata je dřevěná a stojí na betonových základech se sedlovou plechovou střešní krytinou. Zahrada, na které se nabízená chata nachází, je celá oplocená s brankami pro vstup z obecní cesty a pro vstup na vlastní lesní pozemek ze zadní strany.

Při vstupu do chaty se nacházíme ve společenské části, která je tvořena kuchyňským koutem, jídelním stolem a sedačkou. Kuchyňský kout zůstane pro nového majitele vybavený elektrickým jedno plotnovým vařičem, dřezem s vodovodní baterií, kávovarem, lednicí, mikrovlnnou troubou a úložným prostorem. Dále výše zmiňovaným jídelním stolem se židlemi a sedačkou. Hlavní dominantou celé místnosti je krb na tuhá paliva, kterým se vytápí celá chata, ale je možnost vytápění i pomocí elektrickým přímotopem. Ohřev vody je zajištěn průtokovým ohřívačem.

Chata je částečně podsklepena a vstup do dvou menších sklípků se nachází u vstupních dveří v chatě. Tyto sklípky jsou každý o výměře cca 1 m2. Jeden sklípek slouží nynějšímu majiteli k úschově věcí a druhý k úschově potravin, jako jsou například brambory.

Do druhého nadzemního podlaží se vstupuje po krásném dřevěném schodišti, zde je dvojlůžko s matrací, prostorná televize umístěna na stěně místnosti a úložné prostory. Z tohoto pokoje se vstupuje na mešní terásku (cca 3,80 m2) s výhledem na vlastní pozemek.

Ze zadní části chaty se nachází suchá toaleta a dva úložné prostory, kdy v jednom z nich se nachází elektrická rozvodná skříň. Na zahradě se dále nachází kůlna, která v tuto chvíli slouží pro úschovu nářadí.

Celá chata působí velmi útulně a příjemně.

V lese, který je součástí prodeje, se nachází vzrostlé stromy habr a dub. V lese jsou vytýčené body, kde les končí, tedy jaká část patří k nabízené chatě.

 Inženýrské sítě:

Chata je napojena na celoroční obecní vodovod, který je veden přes vlastní lesní pozemek, který je součástí prodeje. Dále na třífázový elektroměr. Je zde možnost připojení na obecní kanalizaci.

 

Poplatky spojené s užíváním chaty jsou ve výši 2.000, -Kč a je v nich zahrnuta záloha na dodávku elektřiny ve výši 1.800, -Kč a záloha na dodávku vody ve výši 200, -Kč.

 

Parkování je možné na vlastním pozemku.

Nemovitost je volná ihned, klíče máme v RK.

 

Městská část Ivanovice se nachází na severu statutárního města Brna. Původně to byla samostatná obec, která byla k Brnu připojena v roce 1971.

Nedaleko chaty, v Lelekovicích, se nachází krásná rozhledna Babí lom.

Chata se, jak je již výše zmíněno, nachází v přírodním parku Baba, jedná o se zalesněnou rozsáhlou vyvýšeninu s mnoha loukami. V přírodním parku podél žluté značené turistické cesty nalezneme celkem pět hraničních kamenů.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42