POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

PRODEJ SLUNNÉ CHALUPY 2+1 V MALEBNÉ OBCI PYŠEL, OKRES TŘEBÍČ

CRGChaty a chalupyPRODEJ SLUNNÉ CHALUPY 2+1 V MALEBNÉ OBCI PYŠEL, OKRES TŘEBÍČ
Číslo zakázky:  crg-n-0287-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  181 m2
Zastavěná plocha:  113 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  790 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi chalupu, která se nachází v obci Pyšel, okrese Třebíč. Jedná se o samostatně stojící budovu s pozemkem a možností vjezdu přímo na pozemek. Objekt je vhodný jako chalupa, ale i jako rodinný dům.

 

Dispozice:

Do nádvoří objektu se dostaneme z místní zpevněné komunikace přes dvoukřídlou bránu. Za dvoukřídlou bránou se nachází nádvoří o velikosti cca 27,7 m2 a pohodlně tak zde zaparkuje osobní automobil. Po levé straně domu, v rohu, se nachází hlavní vstup do objektu, za kterým se nachází menší chodbička o velikosti cca 1,3 m2, ze které se vchází do prostoru, který zřejmě sloužil jako kuchyně o výměře cca 8,6 m2. Z kuchyně vede jedno směrem do oplocené zahrádky, která patří obci. Z kuchyně se vchází do místnosti ve tvaru písmena „L“ o výměře cca 7,16 m2. Mezi kuchyní a touto místností je na straně vchod do sklepa o výměře přibližně 10,5 m2. Z kuchyně se dále vstupuje do nejútulnější místnosti v domě. Do místnosti, která připomíná tradiční světnici a je o výměře cca 18,4 m2. V této místnosti se nachází kamna, okna vedou do ulice.

Vlevo od hlavního vstupu do domu se nachází další vstup do technické místnosti o výměře cca 16.7 m2. Vedle této místnosti je vstup na půdu, která kopíruje celé podlaží domu a je o výměře přibližně 52,02 m2. Za rohem budovy vede úzká průchozí ulička mezi zdí a zídkou o šířce cca 0,8 m. Ulička vede na nejzazší místo této nemovitosti, prostor dříve využívaný jako kurník a odkladiště nářadí či materiálu, o výměře cca 16,4 m2. Tento prostor je taky pod střechou.

 

Celková zastavěná plocha a nádvoří má výměru 181 m2. Celková užitná plocha objektu je cca 113 m2. Obytná plocha domu je cca 50,8 m2.

 

Objekt je napojen na elektřinu a vytápění v něm je na lokální tuhá paliva. V současné době dům není napojen na vodovod a kanalizaci, neboť obec tuto infrastrukturu zatím nemá, majitelé nemovitostí toto řeší individuálně, studna, vrt; jímka na vyvážení, domácí ČOV. Nyní ale současný majitel podepisoval obci listiny, že souhlasí s napojením na obecní vodovod a obecní kanalizaci, které obec plánuje vybudovat. Nemovitost sice na plyn v této chvíli připojena není, ale dle dostupných informací plyn vede cca 12 metrů od nemovitosti a je možné po splnění podmínek jeho napojení.

 

Konstrukce budovy je zděná, střecha budovy je sedlová. Na střeše budovy jsou žlaby se svody a komín. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Budova má dřevěná okna i dveře.

 

Obec se dělí na dvě části, vlastní Pyšel a vesnici Vaneč. V obci Pyšel se nachází základní i mateřská škola. Služby občanům poskytují tři prodejny, dvě pohostinství, kulturní dům, z řemesel autodílna, kadeřnictví, opravna praček, stavební huť a stolařství. Příslušná pošta se nachází v Náměšti nad Oslavou. Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní hřiště.

Odměna RK činí 50.000, - Kč

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

 

 

Cena: 790.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2021,