PRODEJ SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ CHATY 3+kk, IVANČICE

CREDO REALChaty a chalupyPRODEJ SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ CHATY 3+kk, IVANČICE
Číslo zakázky:  cr-n-0114-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  412 m2
Zastavěná plocha:  16 m2
Zahrada:  377 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  1 190 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi moc pěknou samostatně stojící chatu o velikosti 3+kk, která se nachází v zahrádkářské kolonii Sříbský Mlýn.

 

Celková plocha činí cca 412 m2, z toho zahrada je 377 m2. Užitná plocha chaty je cca 50 m2.

 

Dispozice:

Při vstupu do chaty vejdeme do první místnosti, která je spojená s kuchyňským koutem. Další místnost se samostatným vstupem nalezneme po pár schodech nahoru v zadní části chaty. Využívána je jako hlavní obytná místnost a její dominantou je pěkný krb. Schodištěm vejdeme do podkrovní části chaty odkud je překrásný výhled na přírodu a okolní lesy. Vybavení chaty je možné ponechat. Ve sklepě jsou další dvě místnosti. U sklepu se nachází nádrž na dešťovou vodu s čerpadlem, která je využívána na zalívání květin nebo zahrady. V zahradní části nalezneme ovocné stromy, broskve, švestky, jabloň a pár menších keříků malin atd.

 

Příjezdová cesta k chatě je do mírného svahu po nezpevněné komunikaci. Velkým pozitivem nabízené chatky je výborná autobusová dopravní dostupnost v Integrovaném dopravním systému města Brna a nedaleká vlaková zastávka, se spoji přímo z města Brna anebo z Moravských Bránic.

 

Nabízená chata se nachází v oplocené zahrádkářské kolonii. Poplatek v kolonii je 100, - Kč ročně. Objekt je napojen na místní vodovod, je sezonní a má vlastní vodoměr – vodné stočné vychází na cca 100, - Kč ročně (dle spotřeby). Elektřina se platí jednou ročně, chata má vlastní elektroměr. Odpady jsou svedeny do vlastní jímky.

 

IS: místní vodovod, elektřina 230 V a 380 V, vlastní jímka, topení – tuhá paliva (krb), v kuchyni jsou kamna na propan butanovou bombu a elektrický přímotop.

 

Nemovitost je volná okamžitě, klíče máme v RK. Proto neváhejte a kontaktujte nás na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 1.190.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,