https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ CHATY 2+KK, BRNO - JUNDROV

CRGChaty a chalupyPRODEJ SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ CHATY 2+KK, BRNO - JUNDROV

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0115-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  865 m2
Zastavěná plocha:  28 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám koupi samostatně stojící chalupu, která je postavena na vlastním pozemku v nádherném prostředí v brněnské městské části Jundrov. Devizou této nemovitosti je příjezd až na pozemek s možností parkování několika automobilů na vlastním pozemku.

Celková plocha 865 m2, z toho zastavěná plocha činí 28 m2 a užitná plocha činí cca 60 m2.

Dispozice:

Vstupními dveřmi vejdeme do chodby, ve které se nachází dřevěné schodiště vedoucí do podkroví, ale i vstup do obytné části v přízemí objektu. Zde je velká místnost s kuchyní a jídelním stolem, která volně pokračuje do další obytné místnosti, která může sloužit buď jako obývací pokoj, či útulná ložnice. Po dřevěném schodišti vyjdeme do podkroví a ocitáme se v malé hale, ze které je vstup do hlavní podkrovní místnosti.

Objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí a je ve velmi dobrém technickém stavu. Je zateplený, má plastová okna a nabízí se s kompletním vybavením, které se v chalupě nachází. V současné chvíli zde sice není koupelna s WC, protože bývalý vlastník využíval chemickou toaletu, ale není problém zřídit koupelnu s WC pod schodištěm. Co se týče vytápění, původně zde byly elektrické přímotopy a není problém je znovu nainstalovat, díky funkčnímu komínu by si zde mohl nový majitel také zbudovat i příjemný krb. Ze všech oken je nádherný výhled na celé Brno. Zahrada je kompletně vyčištěná, upravená a nachází se na ní skleník, který je také součástí prodeje. Pozemek je rovinatý, celý oplocený, osázený ovocnými stromy. Příjezd k pozemku je možný jak z ulice Veslařská (Jundrov), tak i z Libušina údolí (Kohoutovice).

 

 

 

Co se týče inženýrských sítí, v chalupě je rozvedena voda z vlastní vrtané studny, která se nachází na pozemku a elektřina 220 / 380 V. Voda je také vyvedena na zahradu.

Jestliže hledáte nemovitost, která je vhodná nejen k rekreaci, ale i k celoročnímu bydlení, tak tato je přímo pro Vás!

 

Volná ihned, klíče v RK!

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

V případě zájmu o prohlídku či více informací nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 2.590.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,