PRODEJ PĚKNÉ CHALUPY V OBCI UHŘICE, OKRES HODONÍN

CREDO REALChaty a chalupyPRODEJ PĚKNÉ CHALUPY V OBCI UHŘICE, OKRES HODONÍN
Číslo zakázky:  cr-n-0049-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  325 m2
Zastavěná plocha:  141 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  1 550 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Po výrazné slevě Vám nabízíme ke koupi samostatně stojící chalupu s garáží, předzahrádkou a zahradou, která prošla částečnou rekonstrukcí, zejména má novou střešní krytinu. Nemovitost se nachází v klidné části malebné obce Uhřice v okrese Hodonín s výbornou dopravní dostupností i do města Brna či Vyškova.

Celková plocha činí 325 m2 a z toho zastavěná plocha chalupy činí 141 m2. Celková užitná plocha nemovitosti je cca 110 metrů.

Tato chalupa nabízí mimo rekreační užití i možnost celoročního užívání, disponuje třemi prostornými pokoji, které lze využít různými způsoby, dále také kuchyní, koupelnou s WC, komorou a garáží. Za chalupou se nachází zahrada, která nabízí spoustu možností k relaxaci.

Vjezd a současně vstup do chalupy je z místní komunikace ze zámkové dlažby, která je ve vlastnictví obce Uhřice a je jednosměrná. Za plechovými vstupními vraty, které jsou dvoukřídlé, kovové, se nachází prostor garáže. Z garáže je dále průchod do obytné části, a to do chodby, kde se nachází komora a koupelna s toaletou. V garáži se nachází také stropní průchod na půdní prostor. Z chodby je také východ do zahrady a také je zde průchod přes zasklenou pavlač se vstupem do obývacího prostoru. Centrální částí chalupy jsou tři pokoje a kuchyně. Dva pokoje mají okna situovány do ulice a jeden menší pokoj naopak do zahrady.

Technický stav objektu je dobrý, některé části prošly rekonstrukcí, jiné je vhodné opravit či zrekonstruovat. Objekt je zděný, rekonstrukcí prošla kompletně celá střecha včetně nosné trámové konstrukce a střešní krytina s klempířskou úpravou, a stavbou štítu, což je velkou výhodou u starších rodinných domů podobného stáří. Opravena byla také fasáda chalupy, především celá přední část směřující do ulice.

Vytápění chalupy je zajištěno pomocí plynových topidel (vafky). Je již na novém majiteli, zda tyto topidla ponechá či např. nainstaluje nové centrální vytápění pomocí plynového kotle a radiátory. Ohřev vody je zajištěn malým elektrickým ohřívačem vody umístěným v kuchyni.

Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě – obecní vodovod, kanalizace, elektřina (230/380 V) a plyn.

V okolí chalupy se nacházejí zajímavé turistické trasy, rozlehlé lesy a další různé zajímavosti a památky regionu.

Chalupa je volná ihned, klíče v RK!

Obec Uhřice se nachází 13 km západně od Kyjova v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji. Žije zde cca 759 obyvatel. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1351. Na katastru obce se od roku 2001 těží ropa. V roce 2016 byla postavena nová mateřská škola. V obci je dobrá občanská vybavenost, nachází se zde obchod s potravinami, pošta, radnice, akvapark, kulturní dům a u obce se nachází také malá sjezdovka s vlekem. Mezi pamětihodnosti obce Uhřice patří Kostel sv. Jana Křtitele, pozdně renesanční stavba ze 16. století rustikálních forem, který je významnou dominantou obce a je řazen k nejstarším na Moravě. Dále např. socha sv. Jana Nepomuckého, Kaplička a nádraží. 14. - 18. století připomíná také kovový hrozen na domě čp. 225, který označoval zájezdní hostinec a v 19. století i uhřickou poštu. V okolí obce se nachází rozlehlé lesy skýtající možnost relaxačních vycházek do přírody.

Obec Uhřice je velmi dobře dostupná po silnici č. 54 spojující Slavkov u Brna (napojení na silnici E-50 a dálnici D1) a také město Kyjov. Krajské město Brno je od Obce Uhřice vzdáleno cca 38 km.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 1.550.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,