POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

PRODEJ CHATY S TERASOU NA VLAST. POZEMKU V OCHOZU U BRNA

CRGChaty a chalupyPRODEJ CHATY S TERASOU NA VLAST. POZEMKU V OCHOZU U BRNA
Číslo zakázky:  crg-n-0294-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  32 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  990 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící chatu, která se nachází v překrásné chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Chata je umístěna přímo v přírodní rezervaci Údolí Říčky. Objekt nalezneme ve vyhledávané chatové oblasti. Jedná se o třípodlažní objekt, který se skládá ze sklípku, obytného přízemí s terasou a obytného podkroví.

 

Celková plocha pozemku činí 32 m2, užitná plocha chaty činí cca 48 m2, obytná plocha chaty činí cca 20,3 m2.

Dispozice:

Za brankou se nachází vstup do sklepa cca o velikosti 11 m2, dále do místnosti, která slouží jako úložný prostor, a to o velikosti cca 1,2 m2. Naproti úložnému prostoru nalezneme kamennou nádrž na dešťovou vodu. Přístup do chaty vede přes kamenné schodiště. Po pravé straně se nachází krásná terasa, která ale potřebuje opravit a menší posezení. Z tohoto místa je překrásný výhled do přírody. Po levé straně od kamenného schodiště se nachází vstup do chaty. Za vstupními dveřmi po pravé straně je samostatná toaleta (cca 1 m2) a další úložný prostor (cca 1 m2). Před samotným vstupem do obytné části chaty se nachází ještě jedna menší, ale zato krytá terasa, ze které je stejně malebný výhled do přírody jako z terasy nekryté. Za plechovými dveřmi se ocitneme v místnosti s kuchyní o velikosti cca 15,8 m2. Zde nalezneme menší kuchyňskou linku, lednici a sedačku.

Do prvního patra chaty se vchází přes pěkné dřevěné schodiště. V prvním patře se nachází prostor například pro ložnici. Tento prostor má výměru cca 18 m2.

 

V chatě je zavedena elektřina. Chatová oblast má vytvořený výbor, kdy členové výboru platí na odpad se ročně 650, -Kč. Pitná voda se nachází přibližně 100 metrů od chaty.

 

Nemovitost poskytuje svému majiteli soukromí a přímo vybízí k relaxaci a odpočinku.

Chata je ihned volná a prohlídky jsou možné kdykoliv, klíče v RK!

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK činí 5 %.

 

Cena: 990.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2021,