PRODEJ CHATY, S TERASOU, ČÍSLEM EVIDENČNÍM BRNO – KNÍNIČKY

CREDO REALChaty a chalupyPRODEJ CHATY, S TERASOU, ČÍSLEM EVIDENČNÍM BRNO – KNÍNIČKY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-076-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  45 m2
Zastavěná plocha:  45 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji chatu k rekreaci a odpočinku o dispozici 1+kk v těsné blízkosti známé Brněnské přehrady v městské části Brno – Kníničky. Nabízená nemovitost disponuje hezkou teráskou a nachází se na kopci v lese směrem na Rozdrojovice.

 

Zastavěná plocha chaty činí cca 45 m2, z toho užitná plocha činí přibližně cca 30 m2.

 

Námi nabízená nemovitost je dřevěná stavba, postavena na zděném a částečně kamenném základu. V zadní části chaty se nachází samostatné WC a skladový prostor, který má samostatný uzamykatelný vstup. V přední části je z terasy s kameninovou dlažbou zajištěn vstup do chaty a dřevěná okna s okenicemi s uzamykatelnou železnou závorou. Terasa, která se zde nachází, má z boční strany vstup do menšího sklepa.

Za vstupem do chaty se nachází obytný prostor, který je sektorově rozdělen na část obývací, spací a kuchyně. Chata má elektrické rozvody, kamna na tuhá paliva, která mohou taktéž sloužit i pro vaření. Interiér chaty je celý dřevěný, obklady na zdech jsou taktéž z dřeva a samozřejmostí je dřevěná podlaha. Střecha je rovná, spádová, dřevěné konstrukce s plechovou krytinou.

 

Nabízená chata se nachází v krásném prostředí lesa nedaleko Brněnské přehrady. Dostaneme se k ní po ulici Hrázní až na parkoviště Osada, kde se dá zaparkovat vozidlo a následně jít lesem přibližně 200 metrů směrem do kopce. K chatě se dá dostat taktéž automobilem a cesta po nezpevněné komunikaci vede z obce Rozdrojovice. Objekt stojí na pozemku jiného vlastníka a tento vztah je zajištěn Nájemní smlouvou s ročním poplatkem 1.500,- Kč.

 

IS: Objekt je napojen na elektřinu 230/380 V, voda je v dosahu cca 100 m níže pod chatou. Nachází se zde místní zdroj vody pro chataře v uzamykatelné plechové skříni.

 

Brno-Kníničky je městská část na severozápadním okraji statutárního města Brna. Je tvořena městskou čtvrtí Kníničky, původně samostatnou obcí, která byla k Brnu připojena v roce 1960. Její katastrální území má rozlohu 10,93 km². Samosprávná městská část vznikla 24. listopadu 1990. Žije zde přibližně 1000 obyvatel. Kníničky, ležící u Brněnské přehrady na levém břehu Svratky, si dosud zachovávají vesnický charakter. V posledních letech dochází k rozšiřování zástavby Kníniček severním směrem. Vznikly tak nové ulice Ambrožova, Hluboček a U Luhu, zahrnující typicky rodinnou zástavbu. Zástavba samotných Kníniček se rozkládá při východní hranici městské části pod úpatím Mniší hory. Součástí katastru Kníniček je i část Brněnské přehrady včetně poloviny přehradní hráze. Přibližně dvě třetiny katastru Kníniček pokrývají Podkomorské lesy, rozkládající se západně od kníničské zástavby.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče máme v RK!

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 399.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,