https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ CHATY S POZEMKEM, OKRES BRNO-VENKOV | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ CHATY S POZEMKEM, OKRES BRNO-VENKOV

CRGChaty a chalupyPRODEJ CHATY S POZEMKEM, OKRES BRNO-VENKOV

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0131-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  387 m2
Zastavěná plocha:  40 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi zajímavou nemovitost, samostatně stojící chatu s číslem evidenčním a pěkným rovinatým pozemkem, nacházející se v klidné chatové lokalitě Na říčkách a nedaleké lokality Pod Hádkem nedaleko obcí Hostěnice a Ochoz u Brna, v okrese Brno-venkov přímo na pomezí jejich katastrálních území.

Hádek je lokalita, která se nachází v údolí Říčky na rozmezí Moravského krasu a přírodního parku Říčky. Je po ní pojmenována rekreační osada v údolí Pod Hádkem, kterým protéká potok Říčka. Leží tady letní bufet zvaný Countrysrub a nachází se zde rekreační rybník (Hádecký rybník). Je zde také systém ponorů nazývající se Hádecké propadání. Zajímavý je první ponor, který za povodní na Hostěnickém potoce slouží jako vývěr (estavela).

Hostěnice jsou malebnou obcí v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Leží ve zvlněné lesnaté krajině na samém okraji Moravského krasu, nedaleko Brna (cca 18 km). Jsou součástí mikroregionu Roketnice a Spolku pro obnovu venkova Moravský kras. Lákají zejména svými přírodními krásami a spolkovým životem v obci. První písemná zmínka o Hostěnicích pochází z roku 1371. Další informace získáte na oficiálních stránkách Obce Hostěnice zde: www.hostenice.cz

Nabízená nemovitost – samotná chata stojí na vlastním pozemku, který je veden jako zastavěná plocha a nádvoří o výměře 48 m2, má číslo evidenční a slouží jako stavba pro rodinnou rekreaci. Chata je celodřevěné konstrukce stojící na betonových patkách. Střecha je šikmá, plechová z vlnkového profilu a svojí plochou překrývá jak obytnou část, tak i rohovou terasu situovanou před vstupem do chaty a přilehlou boční část chaty. Vytápění objektu je řešeno lokálně menšími kamny na tuhá paliva. Objekt je původní a momentálně delší dobu nevyužívaný v zachovalém stavu.

Součástí prodeje je také okolní pozemek, který je veden jako trvalý travní porost a má výměru 339 m2, je rovinatý čtvercového tvaru. Velkou výhodou je, že se tento pozemek nachází přímo u příjezdové cesty a tím je zajištěn přístup. Za pozemkem se nachází potůček Říčka (tzv. Zlatý potok).

Inženýrské sítě – nejsou k dispozici.

 

Celková užitná plocha chaty je cca 40 m2, celková plocha pozemku je 387 m2.

 

Objekt je ihned volný k užívání. Doporučujeme pro rodinu s dětmi, jako chatu na letní dovolenou a relaxaci. Výhodou je velmi klidná lokalita, překrásná příroda s okolními lesy

Volné ihned, klíče máme v RK!

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 799.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42