https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ CHALUPY S VINNÝM SKLEPEM A VINOHRADEM, MUTĚNICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ CHALUPY S VINNÝM SKLEPEM A VINOHRADEM, MUTĚNICE

CRGChaty a chalupyPRODEJ CHALUPY S VINNÝM SKLEPEM A VINOHRADEM, MUTĚNICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0057-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  1887 m2
Zastavěná plocha:  33 m2
Zahrada:  276 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi krásnou, útulnou chalupu s vinným sklepem, která k sobě váže i rozsáhlou vinici ve vinařské obci Mutěnice na Hodonínsku, která patří k největším, nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším vinařským obcím Slovácka. Nabízená nemovitost se nachází konkrétně v části obci zvané Búdy.

 

Celková plocha činí 1887 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 33 m2, užitná plocha činí cca 90 m2, 276 m2 zahrada (orná půda) a vinice 1578 m2.

 

Dispozice:

Po pár schůdcích nahoru vejdeme na terasu, přes kterou projdeme ke vchodu do námi nabízené chalupy. Nacházíme se v prvním nadzemním podlaží cca 33 m2, které sestává z hlavní místnosti s krbem, který slouží k vytápění celého jednoho patra chalupy. V současnosti je zde vybudované útulné posezení. Naproti vchodovým dveřím sestoupíme kamennými schody do zrenovovaného, klenutého sklepu cca 12 m2, kde je přípravna, zděné regály na víno, archiv a samotný sklep k uložení vína se stabilní teplotou. Ve druhém nadzemním podlaží chalupy cca 33 m2, do kterého vystoupáme po točitých dřevěných schodech se nachází pěkná kuchyň, předsíň, koupelna se sprchovým koutem a WC, dále samostatný pokoj s kamny, které slouží k vytápění celého patra a ze kterého je nádherný výhled na celé Mutěnice. Současní majitelé zde rovněž vybudovali novou půdní vestavbu cca 12 m2, sloužící jako další obytný prostor.

Z předsíně se dále dostaneme na terasu chalupy a zahrádku, na kterou navazuje vinohrad. Z terasy je překrásný výhled na vinice. Součástí zahrady je i menší bouda, která může sloužit například pro uskladnění nářadí. Pozemek je oplocený s příjezdovou cestou z přední i zadní části pozemku. Součástí prodeje je kuchyňská linka, vkusné zařízení nemovitosti dohodou. Nabízená chalupa má sedlovou, částečně zateplenou střechu.

Co se týče inženýrských sítí, chalupa je napojena na elektřinu 230/380V, obecní vodovod a obecní kanalizaci.

Samotná vinice disponuje osmi sty hlavami vína nejrůznějších odrůd – Frankovka, Neronet, Sauvignon, Müller Thurgau a další.

V blízkosti se nachází cyklostezka. Město Hodonín je vzdáleno pouhých cca 10km. Obcí protéká Mutěnický potok. Žije zde přibližně 3 600 obyvatel. Mutěnice jsou cílem vinařské turistiky, nachází se ve Slovácké vinařské podoblasti. Raritou největší vinařské obce Slovácké podoblasti jsou Búdy, kde se nabízená nemovitost nachází, areál téměř 500 vinných sklípků pod Zárybnickými vinohrady. Do Mutěnic je výborná vlaková dopravní dostupnost.

 

Prohlídky jsou možné po domluvě, klíče máme v RK!

 

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 2.100.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42