https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ CHALUPY 3+KK SE ZAHRADOU A STAVEBNÍM POZEMKEM, OBEC REŠICE

CRGChaty a chalupyPRODEJ CHALUPY 3+KK SE ZAHRADOU A STAVEBNÍM POZEMKEM, OBEC REŠICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0035-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  2067 m2
Zastavěná plocha:  702 m2
Zahrada:  1365 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám „po výrazné slevě„ ke koupi chalupu o velikosti 3+kk s rozsáhlým pozemkem a s možností budoucí výstavby například rodinného domu. Nemovitost se nachází v obci Rešice v části Kordula, poblíž potoku Olešná, vše v okrese Znojmo.

 

Celková plocha činí 2.067 m2. Užitná plocha chalupy činí cca 100 m2, zastavěná plocha a nádvoří 702 m2 a zahrada 1.365 m2.

 

Dispozice:

Hlavním vstupem do chalupy se ocitáme v zádveří, z kterého je po pravé straně vstup do prvního pokoje s okny směrovanými do ulice. Po levé straně je vstup do dalšího pokoje, který původně sloužil jako denní místnost s kuchyní. Z ní je průchod do posledního pokoje, z kterého je po pár schodech vstup do koupelny.

Chalupa disponuje původními dřevěnými okny, betonovými podlahami, je z cihlové a míchané konstrukce. Střecha je sedlová v zachovalém stavu, taktéž i trámy jsou v poměrně dobrém stavu. Topení bylo řešeno přes kamna na tuhá paliva (nacházejí se v každé z místností).

V zadní části pozemku po pravé straně plynule navazují na hlavní objekt různé přístavby, které dříve sloužily jako dílny, stáje, seníky a odkládací prostor. Po levé straně pozemku se nachází studna, která má rozvody do menší budovy situované v přední části pozemku. V ní nalezneme čerpadlo, zásobník na vodu a pračku. Rozvody vody do samotné chalupy nejsou rozvedeny.

Pozemek je mírně svažitý, nachází se na něm menší cihlový sklípek a venkovní záchod.

Zahradní část novému majiteli nabízí možnost výstavby nového rodinného domu anebo chalupy s možností příjezdu z hlavní ulice přes dvorní trakt. Tato parcela je momentálně v katastru nemovitostí evidována jako parcela zahrady, každopádně dle územního plánu obce se parcela nachází na ploše bytové výstavby.

Co se týče inženýrských sítí, je zde elektřina 230/380 V a využívána je voda ze studny.

 

Chalupa se nachází severozápadně od obce Rešice v osadě jménem Kordula. Menší potok Olešná, který osadou protéká, se nachází kousek od rodinného domu. Osada je vzdálená od centra mateřské obce přibližně 3 kilometry směrem na Rouchovany. Krajské město Znojmo je vzdálené cca 35 km a Moravský Krumlov cca 11 km. Dominantou obce je barokní kaple sv. Jána Nepomuckého, původně renesanční zámek Rešice a nedaleko vzdálená oblast Rokytná, která přímo vyzývá k rekreaci a odpočinku v malebném údolí řeky Rokytné. Za zmínku taktéž stojí i jaderná elektrárna Dukovany, stojící necelé 4 kilometry severně od obce.

V případě, že byste nemovitost chtěli financovat hypotečním úvěrem, rádi Vám pomohou naši finanční poradci.

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče v RK!

 

Cena: 749.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,