PRODEJ CHALUPY 3+1 S GARÁŽÍ A ZAHRADOU V OBCI MIKULOVICE

CREDO REALChaty a chalupyPRODEJ CHALUPY 3+1 S GARÁŽÍ A ZAHRADOU V OBCI MIKULOVICE
Číslo zakázky:  cr-n-0031-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  283 m2
Zastavěná plocha:  122 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  699 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout „po výrazné slevě„ koupi samostatně stojící chalupy se zahrádkou a garáží nacházející se v malebné obci Mikulovice v okrese Znojmo.

 

Celková plocha nabízené nemovitosti činí 283 m2, z toho zastavěná plocha činí 122 m2
a užitná plocha chalupy je cca 106 m2.

 

Nabízená nemovitost s číslem popisným se nachází v klidné části obce, při místní komunikaci s dobrou dostupností. Jedná se o samostatný objekt se sedlovou střechou s půdním prostorem. Chalupa je částečně podsklepena. Ve sklepě se nachází vlastní studna, kotelna s plynovým kotlem a ústředním vytápěním.

 

Dispozice:

Stavba disponuje samostatným WC, koupelnou s vanou, kuchyní a třemi pokoji. Vstupní dveře mají závětří a za nimi se pak nachází zádveří s chodbou a schodištěm do sklepního prostoru. Z chodby je dále vstup do samostatné kuchyně a také koupelny a samostatného WC. Chodbou se prochází dále do obývacího pokoje, který je průchozí a za ním se nachází další dva průchozí pokoje, které můžou sloužit jako dětský pokoj a ložnice.

 

Přes ulici naproti chalupy se nachází další pozemek patřící k předmětné nemovitosti. Nachází se tu částečně oplocená zahrada se zděným plotem a je zde zbudována garáž/dílna s dalším původně hospodářským prostorem pro chov domácí drůbeže apod.

 

Nemovitost je napojena na elektřinu 230/400 V a plyn (vytápění objektu a ohřev vody). Voda je napojena na vlastní studnu.

 

Obec Mikulovice je vzdálena asi 15 km severně od okresního města Znojma a necelých 38 km od města Pohořelice. Městys Mikulovice se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde 649 obyvatel. Sousedními obcemi sídla jsou Běhařovice, Horní Dunajovice, Rudlice, Němčičky, Křepice, Výrovice a Višňové. Městys Mikulovice se nachází v mírně pahorkaté rovině na posledních výběžcích Českomoravské vysočiny, kde část katastru přechází v sousedních obcích na rovinu na okraji Dyjsko-svrateckého úvalu. Více informací naleznete na oficiálních stránkách zde: www.mikulovice.eu.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče v RK, objekt je volný ihned!

 

Pokud byste nemovitost rádi financovali hypotečním úvěrem a nemáte svého finančního poradce, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme!

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu.

 

Cena: 699.000, - Kč 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2020,