PRODEJ CHALUPY 2+1 S VLASTNÍM POZEMKEM V OBCI PYŠEL V OKRESE TŘEBÍČ

CRGChaty a chalupyPRODEJ CHALUPY 2+1 S VLASTNÍM POZEMKEM V OBCI PYŠEL V OKRESE TŘEBÍČ
Číslo zakázky:  crg-n-0096-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  181 m2
Zastavěná plocha:  181 m2
Zahrada:  28 m2
Cena:  780 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej chalupy v katastru malebné obce Pyšel, v okrese Třebíč, v krásné přírodě v kraji Vysočina. Nabízená chalupa se nachází přímo v obci Pyšel, která je vzdálena necelých 17 km severovýchodně od města Třebíč a asi 10 km od města Náměšť nad Oslavou a doposud sloužila jako rodinný dům. Jedná se o samostatně stojící chalupu se sedlovou střechou s dřevěným krovem a eternitovou krytinou. Konstrukce budovy je zděná, cihlová. Budova má původní dřevěná okna i dveře. Dispozičně je objekt řešen jako 2+1. Vytápění je lokální na tuhá paliva. Na zadní části pozemku, kde se nachází technické místnosti by bylo ideální vše zbourat a vybudovat zahrádku. V této části jsou dveře vedoucí ven.

Pro lepší představu jsme pro Vás vytvořili vizualizaci budoucího možného stavu včetně venkovního posezení a využití podkroví.

Popis nemovitosti:

Do nádvoří objektu se dostaneme z místní komunikace přes dvoukřídlou kovovou bránu. Za touto bránou se nachází malé nádvoří o velikosti cca 28,0 m2 a pohodlně zde zaparkujete např. osobní automobil. Po levé straně nemovitosti, v rohu, se nachází hlavní vstup do objektu s dřevěnými vchodovými dveřmi. Za vchodem se nachází malá chodba o velikosti cca 1,30 m2, ze které se vchází do prostoru o výměře cca 8,6 m2, který byl původně využíván jako kuchyně. V této kuchyni je menší dřevěné okno s výhledem na oplocenou zahrádku, která je ve vlastnictví obce Pyšel. Nachází se zde také průchod do menšího prostoru s půdorysem ve tvaru písmena „L“ o výměře cca 7,16 m2 a nachází se zde také vchod do sklepa, který má výměru cca 10,5 m2.

Z kuchyně se dále prochází do obývacího prostoru (původní tradiční světnice) o výměře cca 18,5 m2. V této místnosti se nachází kamna na tuhá paliva, dále jsou zde k dispozici dvě okna s výhledem do ulice.

Vlevo od hlavního vstupu do chalupy se nachází také vstup do technické místnosti o výměře cca 16.7 m2. Vedle této technické místnosti je vstup na půdu, která kopíruje celé první podlaží chalupy má výměru cca 50,0 m2. Za rohem budovy vede úzká průchozí ulička mezi zdí a zídkou o šířce cca 80 cm. Ulička vede na nejzazší místo této nemovitosti, hospodářský prostor dříve využívaný jako kurník a odkladiště nářadí či materiálu, o výměře cca 16,4 m2. Tento prostor je zastřešen.

IS (inženýrské sítě) - nemovitost má přípojku na elektřinu (elektroměr demontován) a plyn vede ve vzdálenosti 12 m od nemovitosti (přípojka nebyla zbudována). Obecní vodovod ani kanalizace nyní není k dispozici, ale je plánováno její budování již v tomto roce přímo za nemovitostí s tím, že zde bude možnost připojení. Stávající obytné stavby v obci řeší individuálně (vrty, studny, jímky nebo ČOV apod.)

 

Celková plocha o výměře 181,0 m2, která je celá evidována jako zastavěná plocha a nádvoří, z toho malé nádvoří (malá zahrádka s vjezdem) činí cca 28,0 m2, výměra užitné plochy chalupy činí cca 113,0 m2, obytná plocha domu má výměru cca 51,0 m2.

 

Popis lokality:

Malebná obec Pyšel se nachází v okrese Třebíč v Kraji Vysočina. Žije zde 462 obyvatel. Obec se dělí na dvě části, vlastní Pyšel a vesnici Vaneč. Sousedními obcemi jsou Čikov, Budišov, Pozďatín, Kamenná, Studenec, Zahrádka a Tasov. V obci je v provozu mateřská i základní škola, k dispozici je sportoviště, zastávka autobusu s pravidelnou linkou, ordinuje zde praktický lékař, v provozu je také prodejna smíšeného zboží, pohostinství atd.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2023,