POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

NABÍDKA PRODEJE SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ CHATY, OCHOZ U BRNA

CRGChaty a chalupyNABÍDKA PRODEJE SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ CHATY, OCHOZ U BRNA
Číslo zakázky:  crg-n-0165-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  32 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  1 190 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Hledáte krásné místo pro odpočinek, a přitom v bezprostřední blízkosti města Brna? Je pro Vás důležitá příroda v okolí? Máme chatu právě pro Vás!

 

Nabízená nemovitost se nachází v překrásné chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Chata se nachází přímo v přírodní rezervaci Údolí Říčky. Rezervace byla vyhlášena roku 1990 a rozkládá se po obou stranách potoka Říčky. Důvodem ochrany je výskyt přirozených lesních a lesostepních porostů s výskytem teplomilné flóry a fauny a četné krasové jevy a jeskyně.

Nedaleko se nachází velmi pěkný a turisty vyhledávaný Ranč U Jelena.

 

Celková plocha pozemku činí 32 m2, užitná plocha chaty činí cca 48 m2, obytná plocha chaty činí cca 20,3 m2.

 

Dispozice:

Chata se nachází v zastavěné chatové oblasti. Za pěknou, malou brankou se nachází vstup do sklepa cca o velikosti 11 m2, dále do místnosti, která slouží jako úložný prostor, a to o velikosti cca 1,2 m2. Naproti úložnému prostoru nalezneme kamennou nádrž na dešťovou vodu. Přístup do chaty vede přes kamenné schodiště. Po pravé straně se nachází krásná terasa, která ale potřebuje opravit a menší posezení. Z tohoto místa je překrásný výhled do přírody. Po levé straně od kamenného schodiště se nachází vstup do chaty. Za vstupními dveřmi po pravé straně je samostatná toaleta (cca 1 m2) a další úložný prostor (cca 1 m2). Před samotným vstupem do obytné části chaty se nachází ještě jedna menší, ale zato krytá terasa, ze které je stejně malebný výhled do přírody jako z terasy nekryté. Za plechovými dveřmi se ocitneme v místnosti s kuchyní o velikosti cca 15,8 m2. Zde nalezneme menší kuchyňskou linku, lednici a sedačku.

Do prvního patra chaty se vchází přes pěkné dřevěné schodiště. V prvním patře se nachází prostor například pro ložnici. Tento prostor má výměru cca 18 m2.

 

Díky umístění chaty je tato nemovitost jako stvořená pro relaxování, turistiku či cyklistiku.

 

Chata je ihned volná a prohlídky jsou možné kdykoliv, klíče v RK!

 

Tato chatová oblast má vytvořený výbor, kdy členové výboru platí na odpad se ročně 650, -Kč. Pitná voda se nachází přibližně 100 m od chaty.

 

Jestliže hledáte chatu v krásné a klidné lokalitě, tato nemovitost je jako stvořená pro Vás!

Nemovitost je ihned volná, klíče máme v RK!

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Cena: 1.190.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková +420 722 455 455 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2021,