NABÍDKA PRODEJE CHALUPY V OKRESE BLANSKO

CREDO REALChaty a chalupyNABÍDKA PRODEJE CHALUPY V OKRESE BLANSKO
Číslo zakázky:  cr-n-0015-19
Typ nabídky:  prodej
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  90 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  390 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi ihned obyvatelnou chalupu, která původně sloužila jako rodinný dům k trvalému bydlení, nacházejí se v malebné obci Býkovice, v okrese Blansko. Býkovice se nachází cca 15 minut od okresního města Blanska a cca 35 km od Brna. Chalupa je u centra obce, ale na klidné ulici. Chalupa má číslo evidenční a je zde tedy možnost trvalého přihlášení.

 

Celková plocha činí 90 m2, z toho užitá plocha činí cca 100 m2.

 

Dispozice:

Vejdeme do chalupy a nacházíme se v chodbě, ze které je vstup vpravo do koupelny o rozloze cca 12 m2. Naproti vchodovým dveřím je hlavní místnost přibližně 20 m2 – která disponuje kuchyňským koutem, který je spojen s jídelnou a obývacím prostorem. V této místnosti nalezneme i vstup do sklepa, který se nachází cca uprostřed místnosti a je řešen klasickým otvorem v podlaze pod kterým vedou schody dolů. V téhle místnosti se taktéž nachází menší komora přímo za dveřmi. Dále se zde nachází vstup do dalšího pokoje cca 20 m2. Okna jsou situována směrem do ulice. Na zadní straně chalupy okna nejsou, ale je zde půdní prostor vhodný na předělaní. Do podkrovního prostoru se vchází z koupelny. Tento prostor Vám nabízí možnost přebudování si z doposud neobývané části domu na další obytné místnosti, popřípadě je tu možnost předělání střechy ze sedlové na rovnou, a udělat si zde vstup na hezkou terasu/zimní zahradu se vstupem z jedné z místností.

 

Chalupa je cihlová, částečně podsklepená a se sedlovým krovem. V koupelně je keramická dlažba a nachází se tam elektrický bojler, velká vana, umyvadlo a toaleta. Objekt je napojen na elektřinu, voda je z obecního vodovodu. Odpady jsou svedeny do jímky umístěné před domem při cestě. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler v koupelně i v kuchyni. V kuchyni je plynový sporák a krásné krbové kamna na tuhá paliva. Vytápění objektu je zajištěno plynovými wafkami a krbem.

 

Veškeré vybavení zůstává v chalupě a je součástí kupní ceny. Příjezdová cesta je asfaltová a parkování je možné u chalupy.

 

Co se týče inženýrských sítí, je tu obecní vodovod, elektřina, vlastní jímka (septik), topení – tuhá paliva (krb) + wafky.

 

 

Nedaleko od chalupy se nachází zastávka autobusu, restaurace, hospůdka, obecní úřad a v obci Býkovice kromě krásné přírody v okolí Moravského krasu najdete taktéž Porčův mlýn, který je známou historickou památkou.

 

Nemovitost je volná ihned a je k dispozici novému zájemci. Klíče máme v RK, proto nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 390.000,- Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,