POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

NABÍDKA PRODEJE CHALUPY 1+1 S POZEMKEM V OBCI KŘIDLŮVKY

CRGChaty a chalupyNABÍDKA PRODEJE CHALUPY 1+1 S POZEMKEM V OBCI KŘIDLŮVKY
Číslo zakázky:  crg-n-0300-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  230 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  890 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi v malebné obci Křídlůvky, okrese Znojmo chalupu s průjezdem a zahradou. Pozemek je obdélníkového tvaru. Na pozemku stojí budova, respektive objekt vhodný na přebudování rodinného domu či malebné chalupy.

Celková plocha nabízené nemovitosti je 230 m2.

Na nabízené parcele st. č. 130 se nachází řadový objekt s velkým vjezdem na pozemek, který, který je určen k rekonstrukci. Jedná se o přízemní, nepodsklepený objekt bez v této chvíli nevyužitého podkroví se sedlovou střechou, která je pokryta pálenými taškami. Objekt je situovaný do půdorysného tvaru obdélníku. Nemovitost se nachází v klidné koncové části obce Křídlůvky.

Parkování je možné na vlastním pozemku což je velkou výhodou. Pozemek leží v rovinném terénu a je přístupný po veřejné, zpevněné komunikaci. Objekt se skládá ze tří místností a malé chodby za vstupními dveřmi.

Co se týče inženýrských sítí, před nemovitostí je zavedena elektřina, plyn, obecní kanalizace. Na pozemku je vlastní studna.

Obec Křídlůvky se nachází na jihu Moravy, nedaleko od hranic České republiky s Rakouskem. Jižně od obce protéká řeka Dyje, která je vhodná ke koupání, turistice i rybaření. Přibližně 20 km na západ (20 minut autem) leží nejbližší město, Znojmo. V nadmořské výšce 190 m. n. m. a v příznivém klimatu se v obci daří zemědělství a vinařství, které zde má bohatou historii. Obec má celkem 242 obyvatel (k 1. 1. 2020) a je charakteristická svou klidnou atmosférou, která je zapříčiněná odlehlostí od krajské silnice a všudypřítomnou přírodou.

Co se týče občanské vybavenosti, v obci je obchod, kulturní dům, autobusové zastávky, krásné nové dětské hřiště, fotbalové hřiště, lékař, hasičský sbor, bar, kulturní památky a spoustu dalšího.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Provize RK činí 50.000, -Kč.

 

Cena 890.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2021,