https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA CHATY S ČÍSLEM EVIDENČNÍM A VLASTNÍM POZEMKEM V OCHOZE U BRNA, OKRES BRNO-VENKOV

CRGChaty a chalupyNABÍDKA CHATY S ČÍSLEM EVIDENČNÍM A VLASTNÍM POZEMKEM V OCHOZE U BRNA, OKRES BRNO-VENKOV

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0088-22
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  32 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Exkluzivní nabídka chaty v katastru Ochoz u Brna, přímo v CHKO Moravském krasu v údolí Říčky v malebné přírodě nedaleko od míst jako jsou „Kaprálův mlýn“, Ranč s restaurací a pensionem „U Jelena“ a například historického místa „Svobodův mlýn“. Vzdálenost prodávané nemovitosti od centra obce Ochoz u Brna je cca 3,5 km a vzdálenost od krajského města Brna je pouhých 15,0 km. Nemovitost je dobře dostupná po silnici č. 373 vedoucí z Brna-Líšně a dále po místní komunikaci Mokrá.

 

Popis nemovitosti:

Jedná se o samostatně stojící stavbu se sedlovou střechou a obytným podkrovím vybudovanou na zděných základech. Sedlová střecha je pokryta krytinou z vlnitého plechu a vybavena okapy a svody. Chata má dřevěná okna a venkovní okenice s bezpečnostním oplechováním, stejně jako dřevěné vstupní dveře do chaty a do obou sklepů. Vybudovány jsou vstupní branky k chatě a kamenné chodníky se schodištěm.

Vstup do chaty se nachází v zadní straně přes uzavřenou zastřešenou terasu. Za vstupem se nachází hlavní obytný a obývací prostor s kuchyňským koutem o celkové výměře cca 18,0 m2, z velké části je obložen dřevěným obkladem. Podkroví je přístupné po stahovacím schodišti a skýtá další prostor o výměře cca 16,0 m2 využitelný např. jako ložnice. Kuchyňská linka je vybavena nerezovým dřezem a jsou zde starší kuchyňská kamna na tuhá paliva s litinovou plotnou k vaření. U chaty je vybudována také malá udírna a venkovní gril. K dispozici je zastřešená terasa o výměře cca 14,0 m2 se samostatným WC (cca 1,0 m2) a dalším prostorem (nedokončená koupelny/sprchový kout.

K dispozici jsou také dva samostatné sklepní prostory, umístěné ve spodní části objektu a přístupné z venku z chodníku pod chatou. V zadní části chaty je k dispozici původní dřevěné samostatné suché WC, které je uzamykatelné.

Přímo u chaty se také nachází další velká dřevěná terasa vyžadující opravu. Kolem chaty jsou vybudovány okrasné zahradní kamenné terasy se schodištěm. Zahrádka je však již delší dobu neudržovaná.

Chata je umístěna v chatové oblasti situované ve svahu na menším zalesněném a skalnatém kopci. Příjezd je možný pouze na povolenku CHKO Moravský kras, na který má vlastník nemovitosti nárok (možno vyřídit přímo na úřadu CHKO). Příjezd přímo k chatě není možný, ale je zde možnost krátkodobého parkování cca 150 m od chaty u nezpevněné komunikace „Mokrá“, k dispozici je na tomto místě pro chataře za poplatek 650,-Kč/rok kontejner na směsný odpad. Chatová oblast má vytvořen výbor a vlastník chaty se může stát jeho členem.

K dispozici je v chatě pouze elektřina 230 V – zavedena do objektu. Rozvody vody v chatě jsou řešeny s využitím nádrže a dešťové vody. Voda pitná je k dispozici ve vzdálenosti necelých 100 m.

Díky věhlasné lokalitě CHKO Moravský kras a překrásné okolní přírodě má tato chata jedinečný výhled ale současně dostatek vlastního soukromí a klid potřebný k odpočinku. V okolí se nachází mnoho zajímavých míst, lesy, turistické trasy, cyklostezky a mnoho možností vyžití v přírodě a např. výletů do okolí.

 

Celková plocha prodávané nemovitosti a pozemku na němž stojí tato stavba pro rodinou rekreaci činí 32,0 m2, parcela je vedena jako zastavěná plocha a nádvoří, užitná plocha chaty činí cca 50,0 m2 a sklepy činí celkem cca 11,0 m2.

Okolní pozemky kolem chaty jsou ve vlastnictví státu Česká republika, vedené jako ostatní plocha.

 

Popis lokality:

Ochoz u Brna je obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Žije zde přibližně 1 500 obyvatel, v obci je evidováno 886 adres. V roce 1947 byla k Ochozi připojena sousední vesnice Obce. Obcí, která se nachází v Drahanské vrchovině na okraji CHKO Moravský kras, protéká Ochozský potok.

 

 

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu, klíče máme v RK.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,