NABÍDKA PRODEJE CHATY V KOSTELCI NAD ORLICÍ

CREDO REALChaty a chalupy NABÍDKA PRODEJE CHATY V KOSTELCI NAD ORLICÍ
Číslo zakázky:  cr-n-0208-18
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  50 m2
Zastavěná plocha:  26 m2
Zahrada:  285 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  270 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi chatu s číslem evidenčním stojící na vlastním pozemku, která se nachází v zahrádkářské kolonii na konci ulice Severní na okraji města v krásném a klidném prostředí.

Město Kostelec nad Orlicí, které se nachází v okrese Rychnov nad Kněžnou v Královéhradeckém kraji, zhruba 7 km jihozápadně od Rychnova nad Kněžnou a cca 29 km od Hradce Králové. Žije zde přes 6 tisíc obyvatel.

Chata je situována ve svažitém oploceném pozemku obdélníkového tvaru s přístupem ze spodní části brankou. Inženýrské sítě (pouze elektřina) je v dosahu ale je nutno vybudovat přípojku a vedení do objektu. Voda není k dispozici, ale je možno vybudovat vlastní studnu. Některé okolní chaty mají vlastní studny s hloubkou cca 20 m s dostatkem kapacity vody (nachází se zde pramen). Kanalizace ani jímka nejsou k dispozici, na pozemku se nachází v horním pravém rohu původní dřevěný „suchý záchod“. K dispozici je také zděná udírna, která je součástí zadní části objektu a je napojena do komína. V zahradě je od vstupní branky až k chatě vybudován kamenný chodník. Zahrada je v současné době neudržovaná.

Celková plocha pozemku (zahrady) je 259,0 m2 a zastavěná plocha činí 26,0 m2.

Objekt je částečně podsklepený s podezdívkou a uzamykatelným vstupem do sklepa. Zbylá část objektu je částečně zděná v kombinaci s dřevostavbou se sedlovou střechou s oplechováním. Objekt má celkem 3 podlaží (sklep, patro s terasou a podkroví s balkonem).

V patře se nachází dřevěná terasa o výměře cca 6,0 m2 se vstupem do chaty a vzhledem k umístění chaty ve svahu také s překrásným výhledem do okolí. Dále se zde nachází hlavní místnost o výměře cca 23 m2 s kuchyňským koutkem a kamny na tuhá paliva s napojením na zděný komín. Dále se zde nachází příkré dřevěné schodiště do podkroví. Podkroví má výměru cca 18 m2 a vstup na dřevěný balkon o výměře cca 3,0 m2 umístěný pod sedlovou střechou opět s překrásným výhledem do okolí.

Objekt je v původním stavu a vyžaduje rekonstrukci a opravy, je částečně zděný se základem a ve velké míře je využito dřeva, a to jak v exteriéru, tak i v samotném interiéru. Objekt je možné využívat k rekreaci, popřípadě po úpravách i skromnému trvalému bydlení.

Celková plocha pozemků je cca 285 m2 z toho zastavěná plocha je cca 26 m2, zahrada cca 259 m2. Užitná plocha je celkem cca 50 m2 včetně terasy a balkonu.

 

Velkou výhodou je, že chata se dá i pronajmout, a to za cenu 3.000,-Kč měsíčně s tím, že služby budou napsány na nájemce.

 

V případě zájmu o prohlídku prosím mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena 270.000,-Kč 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2018, CREDO REAL s.r.o.