https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM ZREKONSTRUOVANÉHO BYTU 1+1 S BALKONEM A SKLEPEM V SAMÉM CENTRU BRNA | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM ZREKONSTRUOVANÉHO BYTU 1+1 S BALKONEM A SKLEPEM V SAMÉM CENTRU BRNA

CRGBytyPRONÁJEM ZREKONSTRUOVANÉHO BYTU 1+1 S BALKONEM A SKLEPEM V SAMÉM CENTRU BRNA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0134-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  47,3 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu krásně zrekonstruovaný byt o dispozici 1+1 s balkonem a sklepem, který se nachází na ulici Nové sady. Bytová jednotka je situovaná v šestém nadzemním podlaží cihlového multifunkčního domu.

V blízkosti bytu se nachází veškerá občanská vybavenost. Zastávka MHD Soukenická cca 90 m, hlavní dopravní uzel Hlavní nádraží cca 500 m, obchodní centrum LETMO cca 500 m, Fakultní nemocnice u sv. Anny cca 750 m, Česká pošta cca 450 m, a mnoho dalšího jako jsou restaurace, bary, kavárny, obchody s různým zaměřením a jiné.

Dispozice:

Za vstupními dveřmi vcházíme do chodby (cca 3,90 m2), která disponuje úložným prostorem a vstupem do všech místností v bytě. Na již zmíněné chodbě se nachází prostorná koupelna (cca 3 m2), která je vybavena krásným sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlovou skříňkou, topným žebříkem a pračkou. Velkou výhodou je okno, díky kterému je koupelna dobře větratelná. Dále je zde samostatné WC o velikosti cca 0,90 m2. Po pravé straně z chodby je kuchyně (cca 12,60 m2) v níž se nachází krásná kuchyňská linka se spotřebiči, je zde sklo keramická deska, elektrická trouba, digestoř, myčka nádobí, mikrovlnná trouba a lednice s mrazákem. Velmi užitečná je spižírna (cca 0,90 m2), která se nachází taktéž v kuchyni. Pokud máte rádi ranní odpočinek s kávou na čerstvém vzduchu, nachází se zde pro Vás balkon o velikosti cca 3,70 m2, který je orientovaný do vnitrobloku. Hlavní dominantou bytu je velmi prostorný a díky trojdílnému oknu i světlý pokoj o výměře cca 19,20 m2. I tento krásný pokoj je orientovaný do vnitrobloku, tudíž Vás nebude rušit hluk centra. V hlavním pokoji se nachází prostorná vestavěná skříň.

Pokoj i kuchyně s balkonem disponuje nádherným výhledem na brněnskou dominantu a to na Katedrálu sv. Petra a Pavla.

K bytové jednotce náleží sklepní kóje (cca 3,10 m2), která se nachází v suterénu bytového domu.

V bytovém domě je možné zřídit si internet od společnosti UPC, který si každý nájemce hradí sám.

Celková plocha činí cca 47,30 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 40,50 m2, užitná plocha balkonu činí cca 3,70 m2 a užitná plocha sklepu činí cca 3,10 m2.

Naproti bytovému domu se nachází hlídané parkoviště, kde je možné si pronajmout parkovací stání.

 

Poplatky:

Nájem činí 13.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 2.300, -Kč pro dvě osoby, každá další osoba + 500, -Kč. Služby budou rozúčtovány takto: záloha na elektřinu v bytě ve výši 835, -Kč, poplatek za elektřinu společných prostor ve výši 15, -Kč, záloha na dodávku tepla ve výši 500, -Kč, záloha na vodné a stočné ve výši 800, -Kč, poplatek na údržbu výtahu ve výši 50, -Kč a poplatek za úklid společných prostor ve výši 100, -Kč.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 15.300, -Kč.

 

Nabízený byt je volný od 20. srpna 2022 a je vhodný maximálně pro 2 osoby.

Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu, velmi rádi Vás vezmeme na prohlídku tohoto krásného bytu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42