https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM VYBAVENÉHO, CIHLOVÉHO BYTU 2+1 SE SKLEPEM A MOŽNOSTÍ VYUŽÍVÁNÍ ZAHRÁDKY, BRNO-STŘED | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM VYBAVENÉHO, CIHLOVÉHO BYTU 2+1 SE SKLEPEM A MOŽNOSTÍ VYUŽÍVÁNÍ ZAHRÁDKY, BRNO-STŘED

CRGBytyPRONÁJEM VYBAVENÉHO, CIHLOVÉHO BYTU 2+1 SE SKLEPEM A MOŽNOSTÍ VYUŽÍVÁNÍ ZAHRÁDKY, BRNO-STŘED

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0064-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  86,70 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Pokud hledáte krásné bydlení v centru Brna, je tato nabídka pronájmu právě pro Vás!

Nabízený byt se nachází ve 3. patře cihlového domu s výtahem na ulici Jaselská v Brně. Byt byl před pár lety renovován a působí velmi vzdušným a příjemným dojmem. Nedaleko ulice Jaselské je cca 700 m krásný park, který nese název Moravské náměstí, prostředí parku poskytuje možnost pro odpočinek a procházky. Svojí polohou je bydlení velmi zajímavé především pro studenty, a to z důvodu, že se v jeho blízkosti se nachází Masarykova Univerzita cca 450 m a Střední zdravotnická škola Jaselská cca 55 m. Budoucím nájemníkům poloha zmiňovaného bytu nabízí výborné podmínky k návštěvám obchodů, restaurací, barů a dalších podniků.

Celková plocha činí cca 86,70 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 83 m2, plocha sklepu činí 3,7 m2

Dispozice:

Vstupními dveřmi vcházíme do chodby, která je vybavena skříní, botníkem a věšákem na oblečení. Celkový rozměr činí cca 10,40 m2. Po pravé straně jsou dveře, které patří komoře o velikosti cca 1,60 m2. V místnosti majitel ponechá police a regály na lepší skladování potravin, sezónních či jiných věcí. Vedle technické místnosti je dále pokoj, který předchozí nájemníci využívali jako dětský. Rozměry pokoje jsou cca 13,80 m2 a zůstává zařízený prostornou postelí, pracovním stolem, šatní skříní, ale také komodou. Následující místností je kuchyň s velmi zajímavým rozměrem cca 19,40 m2. Kuchyň zůstane plnohodnotně vybavena kuchyňskou linkou, sporákem, troubou, lednicí, také sedačkou a jídelním stolem se čtyřmi židlemi. V neposlední řadě je zde zabudovaný kouřový hlásič. Dále vstupujeme do koupelny, jejíž rozměr je cca 5,60 m2. Koupelna je velmi hezky a moderně zařízena, vybavena prostorným sprchovým koutem, velkým umyvadlem, koupelnovou skříňkou, zrcadlem a bidetem. Velkou výhodou je také to, že v koupelně zůstává plně funkční pračka na prádlo. V této místnosti je připevněný plynový kotel zajišťující vytápění bytu a ohřev vody. Majitel ho nechal instalovat začátkem roku 2021. Obrovskou výhodou je, že ke kotli náleží zabudovaný termostat. Teplotu v bytě si tedy pohodlně nastavují nájemníci sami dle vlastních potřeb. Vedle koupelny se nachází samostatná, menší, ale hezká toaleta o rozměru cca 1,40 m2. Poslední místností celého bytu je velmi prostorná ložnice, která se tak, svým rozměrem o cca 30,80 m2, stává naprostou dominantou celého bytu. K využívání v ní zůstává rozkládací postel, pěkná policová a vestavěná skříň.

 

K bytu také náleží sklep o velikosti cca 3,70 m2. Může sloužit ke skladování jízdních kol. Ze sklepních prostorů je vstup na menší zahrádku, která je velkým benefitem k nabízenému pronájmu a lze ji využívat.

Byt je volný od 1. června 2022, prohlídky jsou možné již nyní po domluvě.

 

Poplatky:

Nájem činí: 16.500, - Kč měsíčně.

Služby činí: 2.500, -Kč měsíčně. Služby budou rozúčtovány takto: záloha na vodné stočné 1.800, -Kč, záloha na správní poplatky 140, -Kč, výtah 104, -Kč, komíny 157, -Kč, úklid společných prostor 128, -Kč, společná elektřina 171, -Kč.

Elektřina a plyn se přepisují na nájemce.

Kauce činí: 19.000, - Kč

Prohlídky jsou možné kdykoli po domluvě, klíče máme v RK!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42