https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM PROSTORNÉHO, CIHLOVÉHO BYTU 3+1 SE TŘEMI BALKONY, BRNO – ČERNÁ POLE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM PROSTORNÉHO, CIHLOVÉHO BYTU 3+1 SE TŘEMI BALKONY, BRNO – ČERNÁ POLE

CRGBytyPRONÁJEM PROSTORNÉHO, CIHLOVÉHO BYTU 3+1 SE TŘEMI BALKONY, BRNO – ČERNÁ POLE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0072-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  95 m2
Balkon:  ano

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu velmi pěkný a prostorný byt o dispozici 3+1 se třemi menšími balkony, který je situovaný ve třetím nadzemním podlaží cihlového bytového domu na ulici Krkoškova v Brně Černých Polích.

V okolí bytové jednotky se nachází veškerá občanská vybavenost. Přibližně 400 m od bytového domu se nachází obchod s potravinami, supermarket cca 800 m, zastávka MHD cca 200 m, zubní lékař cca 200 m, park včetně dětského hřiště cca 750 m, mateřská a základní škola cca 550 m, a mnoho dalšího, jako jsou restaurace, kavárny, obchody s různým zaměřením a jiné.

 

Dispozice bytu:

Za vstupními dveřmi se nachází chodba (cca 8,70 m2), ze které je vstup do všech místností. Na chodbě se nachází vestavěná skříň a nástěnný věšák. Po pravé straně se nachází samostatná toaleta o výměře cca 1 m2. Naproti vstupním dveřím se vchází do velmi prostorné kuchyně o velikosti cca 12,90 m2, která disponuje velkou kuchyňskou linkou s lednicí, kombinovaným sporákem a dřezem, vstupem na první balkon a komorou. Komora (cca 1,20 m2) má regálový systém díky čemuž je ukládání věcí mnohem pohodlnější. Balkon je o výměře cca 3,10 m2. Kuchyně s prvním balkonem je orientována na Východ. Koupelna, do které vstup z chodby je o velikosti cca 3 m2 a je vybavena vanou, umyvadlem se zrcadlem a plynovým kotlem. Naproti koupelně se nachází druhá komora o výměře cca 4 m2, ve které se taktéž nachází regálový systém pro lepší uložení věcí, ale i přípojka na pračku. První pokoj je o velikosti cca 18,60 m2, který je orientovaný na Severovýchod a nabízí se nevybavený. Druhý pokoj se nabízí bez vybavení a je o výměře cca 18 m2 s orientací taktéž na Severovýchod a se vstupem na druhý balkon (cca 1,40 m2) a vstup do posledního třetího pokoje. Třetí místnost se nabízí bez vybavení a je o velikosti cca 20,40 m2, který je orientovaný na Severovýchod a na Západ. Tento pokoj disponuje třetím balkonem do půl kruhu o velikosti cca 2,70 m2.

Byt je vytápěn pomocí plynových WAF.

Celý byt je velmi prostorný a světlý.

Velkou výhodou bytového domu je možnost užívání společné terasy, která se nachází na střeše domu. Je zde možnost posezení a relaxace.

 

Celková plocha činí cca 95 m2, z toho obytná plocha bytu činí cca 57 m2, plocha 1. balkonu činí cca 3,10 m2, plocha 2. balkonu činí cca 1,40 m2 a plocha 3. balkonu činí cca 2,70 m2.

 

Bytová jednotka je k dispozici od 1. května 2023 a je vhodná pro rodinu. Prohlídky jsou možné kdykoli po domluvě.

Parkování u bytového domu je bezproblémové.

 

Poplatky:

Nájem činí 21.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 5.000, -Kč měsíčně.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 26.000, -Kč.

 

Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

 

Popis lokality:

Černá Pole jsou městská část severně od centra Brna. Od přelomu 19. a 20. století zde vznikla jedna z prvních brněnských vilových čtvrtí. Vytváření pokračovalo s rozkvětem mezi oběma světovými válkami, kdy zde vznikla například vila Tugendhat.

Mezi kulturní památky Černých Polí patří například Nájemní dům Alfreda Glasnera, Císařskokrálovská německá vyšší státní průmyslová škola, nebo Soubor domů u náměstí 28. října.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42