https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM PROSTORNÉHO, CIHLOVÉHO BYTU 3+1 O CP 114 M2, BRNO

CRGBytyPRONÁJEM PROSTORNÉHO, CIHLOVÉHO BYTU 3+1 O CP 114 M2, BRNO

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0025-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  114 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte bydlení v samém centru Brna? Vyhledáváte takovou lokalitu v Brně, kde je vše na dosah? Máme byt právě pro Vás!

Tento prostorný a velmi slunný byt se nachází na ulici Veveří, v samém centru Brna. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost. Nalezneme zde obchody, obchůdky s různým sortimentem, lékárnu, restaurace, vyhlášené bary, nedaleko domu se také nachází porodnice Obilný trh. Nechybí zde i dostat zeleně v podobě parku, který se nachází naproti již výše zmiňované porodnice. Hlavní devizou je perfektní dopravní dostupnost kamkoliv.

Celková plocha bytu činí cca 114 m2.

Dispozice bytu:

Vstupními dveřmi vejdeme do prostorné haly o výměře cca 4,5 m2. Je zde jedna vestavěná skříň a velmi pěkné a velké okno, díky kterému je hala prosvětlena. Dále vcházíme do velmi prostorné chodby cca 32,5 m2, ze které je poté vstup do jednotlivých místností bytu. Kuchyně o rozloze cca 12 m2, je vybavena lednicí s mrazákem, sporákem s troubou, myčkou, mikrovlnnou troubou. Tato místnost je prosvětlena díky krásnému oknu nad kuchyňskou linkou. Nalezneme zde také jídelní stůl se čtyřmi židlemi. Vše je pěkně laděno do dřevěného stylu s chromovými prvky. Další místností tohoto bytu je krásná koupelna o velikosti cca 6 m2. V koupelně se nachází velmi krásný a prostorný sprchový kout, dále je zde pultík s umyvadlem, skříňka se zrcadlem a v neposlední řadě pračka. Toaleta o rozloze cca 2 m2 je samostatně. První z pokojů je útulný o velikosti 11 m2, v této místnosti se nachází tři samostatně stojící skříně. Ložnice o rozměrech 9 m2, která se nachází po levé straně od prvního pokoje, je vybavena dvojlůžkem a komodou. Hlavní dominantou bytu je krásný, světlý a prostorný pokoj o velikosti cca 37 m2.

Byt je vytápěn centrálně. Prošel důkladnou rekonstrukcí, od vybudování nové koupelny, nové kuchyně, dveří se zárubněmi, všechny stropy jsou zatepleny 200 cm rockwoolem, na stropech jsou teplé LED osvětlení. Vzhledem k tomu, že zdi v domě jsou téměř metrové, jedná se o velmi energeticky hospodárný byt.

Cena činí 17.500, -Kč měsíčně

Služby (voda, úklid atd.) činí 1.000,-Kč pro tři osoby měsíčně (každá další osoba poplatek 500,-Kč měsíčně).

Plyn a elektřina je přepsána na nájemce.

Kauce činí 18.500, -Kč.

Byt je volný od 1. března 2021, prohlídky jsou možné již nyní po domluvě.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

V případě zájmu nás kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 17.500, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,