https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM PROSTORNÉHO BYTU OV 3+1 S LODŽIÍ V BRNĚ – BYSTRCI

CRGBytyPRONÁJEM PROSTORNÉHO BYTU OV 3+1 S LODŽIÍ V BRNĚ – BYSTRCI

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0229-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  73 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám pronájem moc pěkného třípokojového bytu, v tiché a velmi vyhledávané městské části Brno – Bystrc, na ulici Ondrouškova, který se nachází ve druhém nadzemním podlaží bytového domu s možností parkování před domem a výbornou občanskou vybaveností.

Celková plocha činí cca 73 m2, z toho plocha bytu činí cca 68,5 m2, sklepní kóje činí cca 1,5 m2 a lodžie činí cca 3 m2.

Dispozice:
Vejdeme do bytu a nacházíme se v předsíni cca 15,5 m2. Z této je vstup do jednotlivých místností. Po pravé straně je samostatné WC (cca 1 m2) a chodba vedoucí do kuchyně. Naproti vchodovým dveřím je dále vstup do obývacího pokoje (cca 17 m2) a do ložnice (cca 12,5 m2). Na levé straně se nachází další místnost, která může sloužit jako dětský pokoj (cca 12 m2).

Bytová jednotka se nachází ve vyhledávané a lukrativní městské části města Brno, v Bystrci, která je jedním z největších brněnských sídlišť a jednou z nejvýznamnějších městských částí Brna. Na území této městské části se nachází řada rekreačních objektů – Brněnská přehradaZoo Brno situovaná na Mniší hoře, Údolí oddechu, rozsáhlé lesy a hrad Veveří.

 

Nedaleko bytu veškerá občanská vybavenost a taktéž obchodné centrum Max, ve kterém naleznete obchody, poštu, banku a taktéž i restaurace. Zastávka MHD je kousek cca 200 m, nedaleko jsou taky školy a mateřské školky.

 

Byt je vhodný pro rodinu s dětmi nebo pro studenty.

 

Nájem činí 14.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 5.000, -Kč měsíčně pro čtyři osoby

Kauce činí 20.000, -Kč.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK je jedna měsíční platba.

 

Cena: 14.000, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,