https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM PROSTORNÉHO BYTU 4+KK S TERASOU A BALKONY, BRNO-STŘED | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM PROSTORNÉHO BYTU 4+KK S TERASOU A BALKONY, BRNO-STŘED

CRGBytyPRONÁJEM PROSTORNÉHO BYTU 4+KK S TERASOU A BALKONY, BRNO-STŘED

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0305-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+kk
Celková výměra:  118,5 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu moc pěkný, prostorný byt, který se nachází v cihlovém bytovém domě v Brně na ulici Veveří, která je v bezprostřední blízkosti samého centra města. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost. jsou zde obchody, obchůdky s různým sortimentem, lékárna, restaurace, vyhlášené bary, nedaleko domu se také nachází porodnice Obilný trh. Nechybí zde i dostatek zeleně v podobě parku, který se nachází naproti již výše zmiňované porodnice. Hlavní devizou je perfektní dopravní dostupnost kamkoliv.

Celková plocha bytu činí cca 118,5 m2, z toho balkony činí cca 6,6 m2 a 3,4 m2 a terasa činí cca 11 m2.

Dispozice:

Za vstupními dveřmi se ocitneme na chodbě o výměře cca 3 m2, ze které se vchází na samostatné WC o velikosti cca 1,2 m2 a do velmi prostorné místnosti která lze využít jako obývací pokoj či společenskou místnost o velikosti cca 15 m2. Z této místnosti se vchází na první balkon o velikosti cca 6,6 m2, který je situovaný severozápadně do vnitrobloku. Dále se nachází kuchyně o rozloze cca 12 m2, která disponuje kuchyňskou linkou. Po levé straně se po třech schůdkách dostaneme do dalšího pokoje o výměře cca 24 m2, ze kterého vede schodiště na terasu o velikosti cca 11 m2, která je taktéž situována severozápadně. Ze společenské místnosti je vstup do koupelny o celkové výměře cca 3,4 m2, která je vybavena vanou, umyvadlem, zrcadlovou skříňkou. Po třech schodech vcházíme na menší chodbu, na které se nachází schodiště na terasu a dva pokoje. První pokoj je nyní využíván jako ložnice o rozloze cca 17,5 m2, která je vybavena šatními skříněmi a vstupem na druhý balkon o výměře 3,4 m2. Tento balkon je společný pro ložnici a druhý pokoj o rozloze cca 16,4 m2, ve kterém se nachází tři postele. Tento balkon je situovaná jihovýchodně.

Celý byt je velmi prostorný a světlý. Volný ihned, klíče máme v RK!

 

Nájemné činí 18.500, -Kč měsíčně.

Služby činí 600, -Kč měsíčně pro tři osoby (vodné – stočné)

Elektřina a plyn se přepisují na nájemce.

Vratná kauce činí 20.000, -Kč

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměnu RK činí jedna měsíční platba.

 

Cena: 18.500, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42