https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM PROSTORNÉHO BYTU 1+1 S BALKÓNEM, BRNO-STŘED | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM PROSTORNÉHO BYTU 1+1 S BALKÓNEM, BRNO-STŘED

CRGBytyPRONÁJEM PROSTORNÉHO BYTU 1+1 S BALKÓNEM, BRNO-STŘED

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0173-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  47,5 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu krásný, moderní, částečně vybavený byt s balkonem o dispozici 1+1, který se nachází v 4. patře bytového domu přímo v centru města Brna na ulici Nové Sady.

Ulice Nové sady leží v samotném centru města Brna, v městské části Brno-střed. Zastávka MHD je jen pár kroků od domu. Náměstí svobody, Hlavní nádraží či Nemocnice u svaté Anny jsou ve vzdálenosti jen pár minut chůze od domu. Dominanty městské části Brno-střed představují katedrála svatého Petra a Pavla (známá také jako Petrov) na kopci Petrově a hrad Špilberk. Vzhledem ke svojí poloze v rámci Brna, a především k tomu, že zahrnuje i původní historické centrum města, je Brno-střed nejvýznamnější městskou částí Brna a jeho administrativním, hospodářským a kulturním centrem, v němž tradičně sídlí řada úřadů a institucí, řada základních, středních i vysokých škol, mnoho firem i obchodů. Je to také důležitý dopravní uzel.

 

Celková plocha nabízené bytové jednotky činí cca 44,5 mvčetně balkonu + sklep 3,11 m2.

 

Dispozice bytu:

Vstoupíme do námi nabízeného bytu a nacházíme se ve vstupní chodbě o výměře cca 3,88 m2, která je vybavena úložným prostorem. Po pravé straně je vstup do kuchyně, která má 12,64 m2 a disponuje, novou kuchyňskou linkou. Součástí linky je sklo keramická deska, trouba, myčka a digestoř. Dále v kuchyni nalezneme mikrovlnou troubu a lednici. Dále součástí kuchyně je samostatná spižírna, která má výměru 0,88 m2. Z kuchyně vede vstup na balkon 3,74 m2, orientovaný do vnitrobloku, kde je výhled na zeleň, klid a krásné ticho. Po levé straně od vstupních dveří se nachází pokoj o velikosti 19,19 m2, který je bez vybavení. Tento pokoj disponuje velkým trojdílným oknem, díky kterému je pokoj velice světlý a vzdušný. V bytě je krásná koupelna, která je vybavena prostorným sprchovým koutem, otopným žebříkem, koupelnovou skříňkou se zrcadlem a osvětlením, umyvadlem, novou pračkou a oknem, díky kterému je koupelna světlá a snadno se vyvětrá.

Okna jsou v bytě nová, plastová. Internet od UPC, který si hradí každý sám. K bytu náleží i sklep cca 3,11 m2. Naproti bytového domu je hlídané parkoviště, kde si nájemce může pronajmout parkovací stání.

 

Byt je k dispozici od 1. 9. 2021, prohlídky jsou možné již nyní po domluvě.

 

Tento byt je vhodný maximálně pro dvě osoby, majitel preferuje zájemce bez zvířat a nekuřáky.

 

Nájem činí: 12.500, - Kč měsíčně.

Služby činí: 1.500, - Kč měsíčně.

Kauce činí: 14.000, - Kč.

 Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

 

Cena: 12.500, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42