https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM PĚKNÉHO, PROSTORNÉHO BYTU 3+1 S LODŽIÍ V KLIDNÉ LOKALITĚ BRNO – BYSTRC | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM PĚKNÉHO, PROSTORNÉHO BYTU 3+1 S LODŽIÍ V KLIDNÉ LOKALITĚ BRNO – BYSTRC

CRGBytyPRONÁJEM PĚKNÉHO, PROSTORNÉHO BYTU 3+1 S LODŽIÍ V KLIDNÉ LOKALITĚ BRNO – BYSTRC

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0022-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  71,50 m2
Balkon:  ano

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu velmi pěkný a prostorný byt o dispozici 3+1 s lodžií, který se nachází ve 2. nadzemním podlaží panelového domu na ulici Ondrouškova v Brně Bystrci.

V okolí bytové jednotky se nachází veškerá občanská vybavenost. Obchod s potravinami se nachází cca 650 m od bytu, základní škola cca 500 m, dětské hřiště cca 800 m, zastávka MHD cca 300 m, a mnoho dalšího jako jsou restaurace, kavárny, obchůdky s různým zaměřením a jiné.

Jednou z velkých výhod umístění bytu je například Zoologická zahrada Brno, která se nachází přibližně 2,5 kilometrů od bytu a také Brněnská přehrada (cca 1,9 kilometrů), která láká turisty jak na procházky, výlety, k relaxaci, ke sportu, ale také k plavání a v sezóně také k plavbě parníkem po přehradě.

 

Dispozice bytu:

Vstupními dveřmi vcházíme do prostorné předsíně, která je ve tvaru obráceného „L“ a je o výměře cca 15,50 m2. Po pravé straně se nachází samostatná toaleta o velikosti cca 1 m2. V bytě se dále nacházejí tři pokoje. První pokoj má vstup z předsíně a je o velkosti cca 12 m2, tento pokoj se nabízí nevybavený a je orientovaný na Severovýchod. Do druhého pokoje se taktéž vchází z předsíně a je o výměře cca 12,50 m2, pokoj je vybaven prostornou šatní skříní a je taktéž orientovaný na Severovýchod. Tento pokoj má k dispozici také lodžii o velikosti cca 3 m2. Dále z předsíně vstupujeme do samostatné koupelny (cca 4 m2), která disponuje vanou, umyvadlem se zrcadlem a přípojkou na pračku. V bytě se nachází velmi útulná a pěkná kuchyně o výměře cca 6,50 m2 s orientací na Jihozápad, která je vybavena kuchyňskou linkou, kombinovaným sporákem. Hlavní dominantou je obývací pokoj o velikosti cca 17 m2, který se nabízí nevybavený a je orientovaný na Jihozápad.

 

Celková plocha činí cca 71,50 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 68,50 m2 a plocha lodžie činí cca 3 m2.

 

Parkování u domu je bezproblémové.

Bytová jednotka je k dispozici od 1. března 2023 a je vhodná pro rodinu s dětmi či pro studenty.

 

Poplatky:

Nájemné činí 17.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 5.000, -Kč pro tři osoby měsíčně, každá další osoba + 500, -Kč měsíčně. Služby budou rozúčtovány takto: záloha na plyn ve výši 180, -Kč, záloha na elektřinu ve výši 1.400, -Kč, záloha na vodné, stočné a ohřev TUV ve výši 1.860, -Kč, záloha na vytápění bytu ve výši 1.306, -Kč, záloha na elektřinu společných prostor ve výši 65, -Kč, záloha na úklid společných prostor ve výši 170, -Kč a poplatek za měření tepla ve výši 19, -Kč.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 22.000, -Kč.

  

Popis lokality:

Městská část Bystrc je největší brněnskou částí a na jejím území se nachází řada rekreačních objektů, jako je Brněnská přehrada, kde se každoročně koná velkolepá přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis. Dále se v této městské části nachází Zoo Brno, která je situována na Mniší hoře, rozsáhlé Podkomorské lesy a mnoho dalšího.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42