https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM PĚKNÉHO BYTU 2+1 S BALKÓNEM, HRUŠOVANY U BRNA

CRGBytyPRONÁJEM PĚKNÉHO BYTU 2+1 S BALKÓNEM, HRUŠOVANY U BRNA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0130-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  70 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízený byt se nachází na ulici Sídliště v Hrušovanech u Brna. V okolí bytu se nachází obchody, obchůdky s různým zaměřením, pošta a mnoho dalšího. Je zde výborná dopravní dostupnost s okolními obcemi i městem Brnem.

 

Hrušovany u Brna jsou obec nacházející se v okrese Brno – venkov v Jihomoravském kraji. Žije zde přibližně 3.600 obyvatel. Jedná se o vinařskou obec ve Velkopavlovické vinařské podoblasti. Hrušovany u Brna se nacházejí přibližně 23 km od Brna.

 

Celková plocha činí cca 70 m2 z toho plocha bytu činí cca 61 m2, balkón činí cca 3 m2 a sklep činí cca 6 m2.

 

Dispozice:

Za vstupními dveřmi se nachází chodba (cca 9 m2), po levé straně se nachází samostatná toaleta s umyvadlem o velikosti cca 1 m2. Dále se po levé straně nachází kuchyně (cca 15 m2), která je vybavena kuchyňskou linkou, myčkou nádobí, sklokeramickým elektrickým sporákem se čtyřmi varnými zónami a spížkou. Z kuchyně se vchází do koupelny (cca 3 m2), která disponuje vanou a umyvadlem. Ze vstupní chodby je přístup do šatny (cca 2,5 m2) s regály, díky které je možnost uspoření místa v pokojích. Dále jsou zde dva samostatné pokoje jeden o velikosti cca 16,5 m2 a ložnice o velikosti cca 14 m2 s přístupem na balkón (cca 3 m2).

 

Celý byt je velmi pěkný a prostorný.

Byt je volný od 1. června 2021, prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče máme v RK!

 

Nájem ze činí 11.500, -Kč měsíčně.

Služby činí 1.500, -Kč měsíčně pro jednu osobu. Ve službách je zahrnuta záloha na vodu, topení, a údržba společných prostor. Každá další osoba 500,-Kč měsíčně.

Elektřina se přepisuje na nájemce.

Vratná kauce činí 13.000, -Kč.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

V případě, že Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu h.prochazkova@credoreal.cz.

 

Cena: 11.500, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,