https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM NOVOSTAVBY PROSTORNÉHO BYTU 3+KK S BALKONEM A SKLEPEM V TIŠNOVĚ

CRGBytyPRONÁJEM NOVOSTAVBY PROSTORNÉHO BYTU 3+KK S BALKONEM A SKLEPEM V TIŠNOVĚ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0212-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  72,50 m2
Balkon:  ano

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu krásný, částečně vybavený byt o dispozici 3+kk s balkonem a sklepem, který je situovaný ve druhém patře cihlového bytového domu v Tišnově na ulici K Čimperku. Jedná se o nádhernou lokalitu plnou přírody, bezproblémového parkování a výborné dopravní i občanské dostupnosti. Obchod je cca 550 m, autobusová zastávka cca 220 m, rehabilitační lékař cca 500 m, praktický lékař cca 800 m, poliklinika cca 800 m, mateřská škola cca 1,400 m, základní škola cca 1,200 m, Městský úřad cca 800 m, a mnoho dalšího jako například dětská hřiště, parky, kluziště, restaurace. Kavárny, obchody s různým zaměřením a jiné.

 

Celková plocha činí cca 72,50 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 62,40 m2, plocha balkonu činí cca 7,60 m2 a plocha sklepu činí cca 2,50 m2.

 

Dispozice:

Za vstupními dveřmi se ocitneme na chodbě o výměře cca 4,20 m2, na které se nachází nástěnný věšák a menší botník. Po pravé straně se vstup do koupelny o velikosti cca 4,60 m2, která je vybavena prostornou vanou, umyvadlem, zrcadlem s osvětlením, toaletou a pračkou. Po levé straně z chodby vcházíme do pokoje (cca 14,30 m2), který nyní slouží jako dětský pokoj. Tento pokoj bude vybaven šatní skříní, komodou, nástěnnými policemi a postelí s matrací. Tento pokoj je orientovaný na Severozápad. Hlavní dominantou tohoto krásného a prostorného bytu je obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře cca 23,90 m2, který je vybaven pěknou rohovou kuchyňskou linkou se spotřebiči a jídelním stolem se židlemi. Kuchyňská linka disponuje lednicí s mrazákem, sklo keramickou varnou deskou, troubou a digestoří. Velkou výhodou této krásné kuchyně je spoustu úložného místa. V pokojové části se nachází pokojová stěna a sedačka ve tvaru „L“. Taktéž se zde nachází vstup na prostorný balkon o výměře cca 7,60 m2. Pokoj s kuchyňským koutem je orientovaný na Severovýchod a Jihovýchod. V neposlední řadě je z hlavního pokoje vstup do ložnice o velikosti cca 15,40 m2, která bude vybavena nástěnnou policí a policovou skříňkou. Z ložnice je taktéž vstup, na již výše zmiňovaný balkon. Tato místnost je orientována na Severozápad.

  

K bytové jednotce náleží i sklep o velikosti cca 2,50 m2, který se nachází v přízemí bytového domu.

V okolí bytové jednotky je bezproblémové parkování. Za domem se nachází krásný park s dětskými atrakcemi a krásnou a upravenou přírodou.

 

Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

 

Poplatky:

Nájemné činí 15.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 4.500, -Kč měsíčně pro 2 osoby měsíčně, každá další osoba + 500, -Kč měsíčně. Služby budou rozúčtovány takto: záloha na elektřinu v bytě ve výši 1.000, -Kč, záloha na vodné stočné ve výši 900, -Kč, záloha na vytápění bytu ve výši 1.800, -Kč a záloha na teplou vodu ve výši 800, -Kč.

Vratná kauce ve výši 19.500, -Kč.

 

Byt je ihned volný, bydlet můžete už na Vánoce.

 

Popis lokality:

Tišnov je městem v Jihomoravském kraji v okrese Brno-venkov. Rozkládá se v Boskovické brázdě, nachází se přibližně 22 kilometrů severozápadně od města Brna. Toto krásné město je držitelem ocenění Obec přátelská rodině 2009 a žije zde přibližně 9.200 obyvatel.

Nevýraznější památkou v okolí Tišnova je cisterciácký klášter Porta Coeli, který se nachází v obci Předklášteří.

V Tišnově samotném nalezneme mnoho památek jako například gotický farní kostel sv. Václava, Lipové stromořadí Na Hrádku, a mnoho dalšího.

Nalezneme zde také vrch Květnice, který je významným nalezištěm vzácných minerálů. V samotném vrchu se nachází několik menších jeskyň. Květnice je chráněnou přírodní památkou.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu, rádi Vás vezmeme na prohlídku.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,