https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM NOVOSTAVBY LUXUSNÍHO BYTU 2+KK, BRNO – ULICE SOVINEC

CRGBytyPRONÁJEM NOVOSTAVBY LUXUSNÍHO BYTU 2+KK, BRNO – ULICE SOVINEC
Číslo zakázky:  crg-n-0141-24
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  52,6 m2
Energetická náročnost:  C - úsporná
Poplatky:  3 500 CZK za měsíc
Kauce:  40 000 CZK
Cena:  16 000 CZK za měsíc

O nemovitosti

V exklusivním zastoupení Vám nabízíme tento jedinečný, nedávno vybudovaný byt o velikosti 2+kk, který se nachází v prvním patře novostavby bytového domu, v klidné ulici Sovinec, v brněnské městské části Brno – střed. Bytový dům je rohový s výhledem do zeleně.

Všechny bytové jednotky jsou částečně vybaveny luxusním zařízením v industriálním stylu.

 

Nabízená bytová jednotka má celkovou plochu cca 52,6 m2.

 

Dispozice bytu:

Z hlavní chodby vejdeme do bytu bezpečnostními dveřmi a ocitneme se v předsíni o celkové ploše 5,4 m2. Z chodby vede dále vstup do hlavní místnosti – obývacího pokoje s kuchyní a do koupelny. Koupelna má výměru 5,5 m2 a je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, otopným žebříkem, WC a pračkou s koupelnovou skříňkou. Obývací pokoj je velmi prostorný a jeho celková plocha činí 26,7 m2. Disponuje francouzským oknem s výhledem do zahrady. Samozřejmostí je nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, konkrétně pečící trouba značky Whirlpool, varná deska značky Elektrolux, myčka značky Whirlpool a lednice značky Whirlpool. Z obývací části dále vcházíme do ložnice o velikosti 15 m2. V ložnici je taktéž francouzské okno s výhledem do zeleně. Součástí vybavení bytu jsou i bezpečnostní dveře a domovní telefon.

Byt je vytápěn pomocí ústředního topení plynovým kotlem, který je umístěn v kotelně domu a zabezpečuje vytápění všech bytových jednotek. Teplá voda je zajištěna společným velkokapacitním elektrickým bojlerem, umístěným taktéž v kotelně domu.

Pokud by si zájemce přál internet, po bytě je již rozvedena strukturovaná kabelová síť. V domě je O2, se kterým si nájemce může uzavřít v případě zájmu smlouvu a zajistit si tak rychlé připojení k internetu.

Byt je vybaven stropním osvětlením ve všech místnostech. Ve všech oknech budou nainstalovány nové sítě proti hmyzu.

 

Poplatky:

Nájem činí 16.000, - Kč měsíčně

Služby činí: 3.500, - Kč měsíčně (včetně elektřiny v bytě) pro maximálně dvě osoby. Tato částka obsahuje poplatek za komunální odpad ve výši 30, - Kč, zálohu na elektřinu v bytě ve výši 1.200, - Kč, zálohu na energii společných prostor ve výši 100, - Kč, zálohu na dodávku tepla ve výši 1.000, - Kč, zálohu na dodávku teplé vody ve výši 320, -Kč, zálohu na dodávku vody a odvádění odpadních vod ve výši 800, - Kč a zálohu na úklid společných prostor ve výši 50, - Kč.

Kauce činí: 40.000, - Kč (je možno ji uhradit nadvakrát).

 

Tento byt je vhodný pro jednu, maximálně dvě osoby. Vzhledem k tomu, že se jedná o novostavbu, majitel upřednostní nekuřáky a nájemce bez zvířat.

Majitel si nárokuje právo výběru nájemce.

 

Byt je určen k dlouhodobému pronájmu a je k dispozici ihned, klíče máme v RK!

Lokalita, kde se nemovitost nachází je klidná, obklopená zelení s výbornou dopravní dostupností a skvělou občanskou vybaveností.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,