https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM NOVOSTAVBY BYTU 2+KK S BALKÓNEM A PARKOVÁNÍM OLOMOUCI

CRGBytyPRONÁJEM NOVOSTAVBY BYTU 2+KK S BALKÓNEM A PARKOVÁNÍM OLOMOUCI

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0108-24
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  54 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu moc pěknou novostavbu částečně vybaveného cihlového bytu o dispozici 2+kk. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí čtyřpatrového bytového domu na ulici Peškova, v jedné z nejlukrativnějších městských částí města Olomouce – Povel. Tato lokalita je vyhlášená nejen svou občanskou vybaveností, ale i nádhernou přírodou. Bezesporu velkou výhodou naší nabídky je vlastní parkovací stání přímo před vchodem bytového domu.

 

Nabízená bytová jednotka má celkovou plochu cca 54 m2, z toho balkón má výměru cca 5,70 m2.

 

Dispozice bytu:

Vejdeme do vstupní chodby o celkové ploše cca 7,50 m2. V chodbě jsou vestavěné skříně a zrcadlo. Z chodby je mimo jiné vstup do dominanty celého bytu, obývacího pokoje s kuchyňským koutem o celkové ploše cca 22,90 m2. Místnost je vybavena rohovou, moc pěknou kuchyňskou linkou. Ze spotřebičů je zde k dispozici pro nájemce sporák, trouba, digestoř, mikrovlnná trouba a myčka. V pokoji je také skládací stolek se židličkami. Z obývacího pokoje je přímý vstup na balkón o celkové ploše cca 5,70 m2. Z balkónu je impozantní výhled do zeleně. Balkón vybízí k odpočinku a relaxaci. Další místností v bytě je ložnice, taktéž s vestavěnou skříní a krásným výhledem do zeleně. Její výměra je cca 12,30 m2. Poslední samostatnou místností v bytě je koupelna o výměře cca 5,60 m2, jejíž součástí je sprchový kout, dvě umyvadla, WC, umyvadlová skříňka a pračka.

V domě je dále kočárkárna, která bude taktéž nájemci zpřístupněna.

 

Poplatky:

Nájem bytu včetně parkovacího stání činí: 14.500, - Kč měsíčně.

Služby činí: 3.223, - Kč měsíčně pro maximálně dvě osoby. Tato částka obsahuje zálohu na teplo ve výši 724, - Kč, zálohu na teplou vodu ve výši 241, - Kč, zálohu na vodné/stočné ve výši 144, - Kč, zálohu na elektrickou energii společných prostor ve výši 24, - Kč, zálohu na úklid společných prostor ve výši 90, - Kč a zálohu na elektřinu v bytě ve výši 2.000, - Kč.

Kauce činí: 20.000, - Kč. V případě chování zvířete je kauce dvojnásobná.

 

Nemovitost působí velmi vkusně. Je vhodná pro jednu, maximálně dvě osoby.

 

Byt je čerstvě vymalován. S vlastníkem bytu je dohodnuto, že vzhledem k tomu, že byt nebyl uklizen úklidovou firmou, bude z prvního nájemného odečtena částka ve výši 4.000, - Kč na úklid bytu.

 

Majitel si nárokuje právo výběru nájemce.

 

Byt je volný od ihned, klíče máme v RK!

 

Lokalita, kde se nemovitost nachází, je klidná, obklopená zelení s výbornou dopravní dostupností a skvělou občanskou vybaveností.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat!

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,