https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM NOVOSTAVBY 3+KK S BALKONY A GARÁŽÍ, MORAVANY

CRGBytyPRONÁJEM NOVOSTAVBY 3+KK S BALKONY A GARÁŽÍ, MORAVANY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0010-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  114,3 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Hledáte luxusní bydlení na krásném místě s dobrou dostupností do centra Brna? Máme nemovitost právě pro Vás!

Tento exklusivní byt se nachází v obci Moravany, v okrese Brno-venkov. Moravany jsou obcí vzdálenou 7 km jihozápadně od Brna a téměř jsou jeho součástí. Byt je situovaný v rezidenci Jabloňový sad, nedaleko obchodního centra Futurum. Zastávka MHD se nachází cca 600 m od domu, v obchodním centru se nachází obchody, obchůdky, lékárna a mnoho dalšího.

 

Celková výměra činí cca 114,3 m2, z toho výměra bytu činí cca 74,8 m2, výměra balkonů činí cca 11,6 m2 (1 balkon cca 5,8 m2), sklep činí cca 1,8 m2, garáž činí cca 15,8 m2 a venkovní stání činí cca 10,3 m2.

 

Dispozice:

Nabízená bytová jednotka se nachází ve druhém nadzemním podlaží. Vstupními, bezpečnostními dveřmi vejdeme do prostorné vstupní, velmi prostorné chodby (cca 7,7 m2), ze které jsou samostatné vstupy do všech místností v bytě. Po levé straně je první koupelna (cca 4 m2) s vanou, umyvadlem, zrcadlem, plynovým kotlem a přípojkou na pračku. Po pravé straně se ze vstupní chodby vchází do druhé koupelny (cca 2,6 m2) se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Dále na vstupní chodbu navazuje menší chodba (cca 4 m2), ze které je vstup do pokoje (cca 11,5 m2), ve kterém se nachází prostorná šatní skříň a stůl. Velkou výhodou bytu je šatna (cca 5 m2), která je vybavena regálovým systémem pro lepší uskladnění věcí. V neposlední řadě je zde ložnice o výměře cca 13 m2 se vstupem na první balkon (cca 5,8 m2). Do hlavní dominanty bytu vejdeme ze vstupní chodby. Touto místností je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře cca 27 m2. Kuchyňská linka je vybavena velmi kvalitními spotřebiči značky Whirlpool, tyto spotřebiče mají funkci „6 smysl“ pro pohlednější vaření, pečení a uskladnění potravin. Je zde indukční deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem a myčka nádobí značky AEG. Velmi krásným a funkčním prvkem je menší ostrůvek, který opticky rozděluje kuchyni od pokojové části. V této části místnosti se nachází prostorná sedačka. Velkou výhodou je druhý balkon, o výměře cca 5,8 m2.

K bytu náleží sklep o velikosti cca 1,8 m2, garáž s vyhřívaným nájezdem do společných prostor garáží. Garáž má výšku nájezdu cca 2,3 m a šířku nájezdu cca 2,5 m. Celková výměra garáže je cca 15,8 m2. Dále k bytu náleží venkovní parkovací stání, šířka stání činí cca 2,4 m a délka cca 4,3 m. Celková výměra venkovního stání činí cca 10,3 m2.

 

Byt je vhodný maximálně pro 4 osoby. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Tato nemovitost je ihned k nastěhování, klíče máme v RK!

Pro nové nájemníky je zde sleva 5.000, -Kč na nájemném při první platbě na vymalování bytu.

 

Poplatky:

Nájem činí 21.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 4.510, -Kč měsíčně. Služby jsou rozúčtovány takto: záloha na plyn 1.200, -Kč, záloha na elektřinu v bytě 1.000, -Kč, internet 440, -Kč, úklid a elektřina společných prostor garáží 343, -Kč a úklid a elektřina společných prostor v bytové části a výtah 1.527, -Kč.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 25.500, -Kč.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK činí jednu měsíční platbu.

 

 

Cena: 21.000, -Kč měsíčně.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,